پاورپوینت شیمی یازدهم

پاورپوینت فصل سوم شیمی یازدهم

موضوع این فصل :پوشاک نیازی پایان ناپذیر

خب این بار هم وب درس با یک پاورپوینت برگشته و اون هم چیزی نیست جز پاورپوینت فصل سوم شیمی یازدهم . تصمیم گرفتیم محصولی رو آماده کنیم که درسنامه ی کاملی را در کنار نکات آموزشی و تصاویر مهم کتاب بتواند در اختیار کاربران قرار دهد ، در نهایت نتیجه در قالب یک پاور پوینت حاصل شد . پاورپوینت فصل سوم شیمی یازدهم به دلیل پوشش تمامی مطالب مهم درس منبعی بسیار قابل اطمینان برای تدریس و آموزش توسط دبیران و مطالعه برای دانش آموزان کوشای وب درسی است که هر زمانی که اراده کنند میتواند با استفاده از یک تبلت یا موبایل و یا هر چیز دیگر و حتی در شرایطی که دسترسی به کتاب درسی ندارند در اختیار آنان باشد.

  پاورپوینت فصل سوم شیمی یازدهم

همانطور که میدانید عنوان این فصل «پوشاک ، نیازی پایان ناپذیر» است.در این فصل قرار است شما کمی ابعاد مطالعه ی تان را بزرگتر بکنید . منظورم اینه که تحلیل خواص عناصری که ساختار فشرده و اتمی دارند را رها کرده و به سراغ ملکول های بزرگی مانند پلی وینل کلرید و …میروید.مباحثی که در بر میگیرد عبارت اند از:

  • الیاف و درشت ملکول ها
  • پلیمری شدن (بسپارش)
  • پلی استر ها
  • الکل ها و اسید ها
  • واکنش استری شدن
  • پلی امید ها
  • پلیمر ها ماندگار یا تخریب پذیر

اسلاید نمایشی این فایل :

پاورپوینت فصل سوم شیمی یازدهم

یکی از مباحث جدیدی که در این فصل با آن درگیر خواهید شد گروه های عاملی است. تاکید میکنم که این قسمت یکی از ناحیه های تست خیز کتاب درسی شماست و باید در آن تسلط کاملی داشته باشید . چرا که حتی امکان تالیف تست های ترکیبی با سایر قسمت های کتاب سخته

دانلود پاورپوینت فصل سوم شیمی یازدهم

خرید
help webdars - پاورپوینت فصل سوم شیمی یازدهم

5000 تومان

چجوری از وب درس خرید کنیم ؟

به سریع ترین و راحت ترین روش ممکن ! آموزش ویدیویی هم این زیر داریم ، اول روی دکمه پرداخت کلیک میکنین بعد مشخصاتتون رو وارد میکنین و به صفحه پرداخت منتقل میشین ، بعد از پرداخت یه راست میرین تو صفحه دانلود پاورپوینت ! برای اینکه خیالتون راحت باشه ما فایل رو به ایمیل شما هم همون لحظه ارسال میکنیم . تو ویدیو ببینید

  

 

شما نیز دیدگاه خودتان را در مورد این محصول مطرح کنید .ارسال نظر
مشاوره

نکته ی مشاوره ای:

برای این که یک مسأله ی بزرگ را حل کنید باید آن را به چند مسأله ی کوچک تقسیم کنید. با حل کردن مسأله های کوچک ، در نهایت مسأله ی بزرگ حل خواهد شد . پیشنهاد میکنم برای اینکه پیشرفت درسی داشته باشید در مرحله ی اول روی دو درس هدف گذاری کنید. این هدف گذاری کوتاه مدت می تواند در فاصله ی بین دو آزمون صورت گیرد . تا این رحله روش مطالعه ی هر درس را کشف کرده اید و می توانید روی میانگین تراز هدف گذاری کنید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

وب درس
بستن