تعداد صفحات محصول :
قیمت خرید محصول :
فرمت فایل محصول :
پایه تحصیلی مرتبط :
درس یا دروس فایل :

پاورپوینت فصل اول فیزیک یازدهم – تجربی وریاضی

این بحث از فصل اول فیزیک یازدهم ریاضی وتجربی ،الکتریسته ساکن  است .در کتاب فیزیک یازدهم این فصل برای رشته های تجربی وریاضی مشترک می باشد . حدود 30% از کتاب فیزیک  ،رشته ریاضی را وحدود 40% از این کتاب ،رشته تجربی را در بر می گیرد و ما بقی مشترک است.  در این مطلب از سایت وب درس  پاورپوینت فصل اول فیزیک یازدهم را برای شما قرار دادیم . این پاورپوینت به عنوان کامل ترین درسنامه ی فصل اول فیزیک یازدهم  محسوب می شودچرا که :

  • -کتاب درسی را خط به خط ودقیق توضیح داده است 
  •  بررسی کامل تمرین ها وفعالیت ها 
  • ارائه مثال های متعدد  از هر مبحث درس 
  •  -4-ارائه تصاویر مرتبط جهت استدلال وتثبیت مسائل درس برای درک آسانتر آن

پاورپوینت فصل اول فیزیک یازدهم

خوبه که حالا با ویژگی های این پاورپوینت  به طور کامل آشنا شدید  .در اینجا چند نمونه از تصاویر این محصول را ببینید تا بعد هم بریم سراغ دانلود !

همانطور که در تصاویر بالا که از صفحات مختلف این فایل  به طور تصادفی گرفته شده اند ،دیدید که این پاورپوینت ریزبه ریز متون کتاب درسی را با رنگی کردن عبارت های مهم و آوردن مثال های  دیگر ،مطالب را به طور خاص در ذهن شما ثبت میکند .

خرید و دانلود از مجموعه وب درس -> اتصال به شبکه امن زرین پال
1. امنیت و صحت خرید شما به طور کامل توسط شرکت زرین پال (ZarinPal.com دارای مجوز رسمی اعتماد الکترونیک) و بانک طرف قرار داد تایید و تضمین میشود . زرین پال نوآورانه‌ترین، امن‌ترین، ساده‌ترین درگاه پرداخت اینترنتی !
2. تذکر : برخی محصولات وب درس توسط گروه دبیران محترم ( که جهت رفاه حال دانش آموزان این محصولات را تهیه کرده اند ) مربوط به هر رشته درسی تهیه می شود و وب درس تنها هزینه های سرور و طراحی و سئوی خود را دریافت میکند و هیچگونه مبلغ یا استفاده ای به دبیران تعلق نمی گیرد .

5000 تومان

  

وب درس

فعالیت در مجموعه وب درس افتخار بزرگیست . امیدوارم در کنار هم اتفاقات جذابی را قم بزنیم . با تمام وجود مشغول به تهیه آموزش برای کاربران وب درس هستم .

نوشته های مشابه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

hit
counter
بستن