تعداد صفحات محصول :
قیمت خرید محصول :
فرمت فایل محصول :
پایه تحصیلی مرتبط :
درس یا دروس فایل :

جزوه ی فصل اول زیست شناسی پایه یازدهم تجربی

با سلام .اعصاب ندارم !،عصبی شدم !،اعصابم خورده!،و….در روز چند بار این جملات را میشنویم .چه در خانواده یا در مدرسه و یا در کوچه و بازار .در این مطلب از سایت، با جزوه ی فصل اول زیست شناسی یازدهم تجربی  با موضوع دستگاه عصبی و سایر قسمت های دستگاه اعصاب و ساختار آنها و…. آشنا میشوید که موضوع جالب و قابل بحثی است  در این محصول علاوه بر تحلیل و بررسی درسها ،به سوالات فعالیت ها هم با دقت تمام و به روشنی پاسخ داده شده است . این  فصل برای پزشکان آیندمون مخصوصا گرایش های ( مغز و اعصاب) فرصت خوبی جهت استارته کار و شغل شونه ! اگه میخوای بهتر به سلامت اعصاب و روان خودتون کمک کنید و از کارکرد مغز و چگونگی ارتباط آن با سایر اندام ها مخصوصا ماهیچه هاسر در بیارید جزوه ی فصل اول زیست شناسی یازدهم تجربی این مطالب را برای شما به راحتی ومفصل تشریح نموده است . در این فصل حتی در مورد  اعصاب و سیستم عصبی جانوران و حشرات هم  تحقیق و تحلیل شده است. بحث و بررسی تمام قسمت ها از سیستم عصبی انسان گرفته تا جانوران مهره دار و بی مهره و حتی سیستم اعصاب حشرات هم تشریحا به طور کامل  با سوال و جواب آن منظورم طرح سوال از بتن درسها است. آورده شده است .مطمئنم این فایل از فصل اول کتاب ،کار شما را حسابی راه می اندازه،!حالا چندتا  از این موضوعات مهم که در این محصول آورده شده است را  نام میبریم.  محتویات این فایل عبارتند از :

  • تنظیم عصبی ،نوار مغزی ،بافت عصبی، عملکرد یاخته های عصبی ،و….
  • حفاظت از مغز و نخاع ،ساختار دستگاه اعصاب و….
  • انواع یاخته ها ،پیامهای عصبی ،تاثیر مواد الکلی ،وظایف نخاع وسلول های پشتیبان و…
  • وظایف دستگاه عصبی جانوران ، و حشرات ، سیناپس و …
  • فعالیت بخش سمپاتیک و پاراسمپاتیک و…
  • خلاصه فایلی پر از مطالب مهم از و سوال وجواب در این زمینه که به جرات بگم تمامی این مطالب از گزیده ها یی هستند که در امتحانات ،بین سوالات امتحانی حرف اول رو میزنند. ! میگی نه نگاه کن!!!!

جزوه ی فصل اول زیست شناسی یازدهم تجربی

نکات مهم فصل که بسیار زیاد هم می باشند را خط به خط تشریح نموده  با تصویر نمونه مثال و از این نکات قابل توجه ،طرح سوال با جواب کامل استخراج کرده است . بدین گونه در تشریح و باز نمودن مطالب این فصل عمل نموده که نه نتها برای شما عزیزان پایه یازدهم مفید است ، بلکه هر کاربر دیگه ایی که جهت تحقیق ، این محصول را مطالعه کنه به راحتی مفاهیم این بحث را درک میکنه!. بنابراین به چند نمونه از این کار در زیر این مطلب اشاره میکنیم

 

جزوه زیست شناسی 11تجربی

 

خرید و دانلود از مجموعه وب درس -> اتصال به شبکه امن زرین پال
1.لطفا برای خرید و دانلود ابتدا مشخصات خود شامل نام و نام خانوادگی و آدرس ایمیل خودتان را وارد کنید و سپس روی دکمه خرید و دانلود کلیک کنید ، پس پرداخت هم به صفحه دانلود منتقل می شوید ، برای اطمینان بیشتر فایل به ایمیل شما نیز ارسال خواهد شد . اگر ایمیل ندارید ایمیل info@webdars.net را به صورت پیشفرض وارد کنید .
2. امنیت و صحت خرید شما به طور کامل توسط شرکت زرین پال (ZarinPal.com دارای مجوز رسمی اعتماد الکترونیک) و بانک طرف قرار داد تایید و تضمین میشود . زرین پال نوآورانه‌ترین، امن‌ترین، ساده‌ترین درگاه پرداخت اینترنتی !
3.تذکر : محصولات وب درس توسط گروه دبیران محترم ( که جهت رفاه حال دانش آموزان این محصولات را تهیه کرده اند ) مربوط به هر رشته درسی تهیه می شود و وب درس تنها هزینه های سرور و طراحی و سئوی خود را دریافت میکند و هیچگونه مبلغ یا استفاده ای به دبیران تعلق نمی گیرد .


3900 تومان

  

وب درس

فعالیت در مجموعه وب درس افتخار بزرگیست . امیدوارم در کنار هم اتفاقات جذابی را قم بزنیم . با تمام وجود مشغول به تهیه آموزش برای کاربران وب درس هستم .

نوشته های مشابه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن