هدیه

درسنامه و نمونه سوالات زبان دهم متوسطه

درس اول تا چهارم همراه نمونه سوالات

درس اول تا چهارم همراه نمونه سوالات

با نام خداوند متعال . امروز محصولی برای بچه های پایه دهم آماده کردیم . خیلی خیلی بدردتون میخوره و کمک زیادی در درس زبان انگلیسی میتونه باشه .  درسنامه و نمونه سؤالات زبان انگلیسی دهم متوسطه در این محصول که به چهار درس زبان پرداخته شده است .  نمونه سؤالات بسیار مفیدی از این دروس مطرح شده که شما رو با سبک سوالات کنکوری و آزمون های دگر آشنا می کنه .  درس زبان از جمله دروس عمومی میباشد که نه فقط برای کنکور بلکه در هر جامعه و یا بازار اقتصادی رونق فراوان دارد.  پس هر چه در این درس وقت بگذارید چیزی را از دست نمیدهید .

درسنامه و نمونه سوالات زبان دهم متوسطه

یکی از روش هایی که می تواند در یادگیری و مکالمۀ درس زبان شما رو زودتر به هدف برساند این است که بعد از مطالعات لغات و ترجمه سعی کنید در ابتدای راه مانند کودکی که سخن گفتن را می خواهد آغاز کند، خود را در محیط زبانی قرار دهید و با فکر و در ذهنتان لغت سازی کنید و جملات را بیان کنید ، یعنی تصورات خود را در ذهن با زبان برای خود یادآوری کنید . مثال ساده اینکه پیش خود در ذهنتان میگوئید : (من امروز باید زودتر به مدرسه برسم)را باهمان لغات و مطالعات اولیه در ذهنتان جمله سازی کنید ، و بیان کنید . با خودتان تمرین بسیار داشته باشید چرا که زبان فرّار است و نیاز به تمرین زیاد دارد . پاورپینت درس سوم عربی پایه دهم تجربی و ریاضی. پیشنهاد وب درس به شما

درسنامه و نمونه سوالات زبان دهم متوسطه

خلاصه  در خیابان و کوچه بازار هر چه جلوی چشمتان را نظاره می کند با زبان انگلیسی برای خود حلاجی کنید مثال دیگر وقتی در خیابان هستید ،نگاه به اطراف را با زبان بیان دارید و تمرین و تمرین و تمرین تا با این زبان درگیر شوید و خو بگیرید (این ماشین چقدر زیباست ) این شخص چقدر آشنا به نظر می رسد و و و…. قول میدهم تا شش ماه دیگربا چنین روشی نصف زبان را در همین جا و همین محیط فارسی زبان براحتی آموخته باشید . به نمونه ای از این محصول توجه کنید . راستی اگه زشته تجربی هستی به نمونه سوال نوبت دوم زیست شناسی دهم رشته تجربی-مراجعه کن .

 

درسنامۀ زبان دهم

 

درسنامه و نمونه سوالات زبان دهم متوسطه

درسنامه و نمونه سؤلات زبان دهم متوسطه

درک مطلب زبان انگلیسی : در کنکور سراسری برای هر دو درس عربی و زبان با متن های چند خطی رو به رو میشید.  مشکل اساسی اکثر شما این هست روی این متن ها زیاد تمرکز نمی کنید.   به سادگی از کنارشون رد میشید.  نمیتونید متن رو به خوبی برای خودتون ترجمه کنید.  برای ترجمه درست و اصولی یک متن انگلیسی یا عربی باید تسلط نسبتا خوبی روی لغات داشته باشید.  لغت معنی در این باب کمک زیادی می تونه برای شما باشه .تازه بعد از روان شدن در ترجمه به سراغ سرعت عمل باید بروید و سرعت عمل خود را در این زمینه بسنجید.   گام به گام شیمی دهم – پاسخ سوالات کل کتاب و گام به گام کتاب کار زبان دهم – پاسخ کتاب کار زبان انگلیسی دهم PDF از دگر محصولاتی است که بسیار زیاد می تواند در سایر مطالعات درسی شما را یاری کند

درسنامه و نمونه سوالات زبان دهم متوسطه

باید سرعت خوبی در خوندن این متن ها داشته باشید.  سرعت بالا در مطالعه متن های عربی و زبان با تمرین و تکرار زیاد به دست میاد. شما باید از همین حالا باید برای خودتون برنامۀ تمرینی بیشتری بریزید .  قول بدید که هفته ای ۳ تا ۴ متن برای هر کدوم از این درس ها تمرین کنید.   با حل کردن نمونه سؤالات بسیار چه گزینه ای و یا تشریحی و یا دیگر نمونه ها این مرحله را با موفقیت بدست بیاورید. ،اتشاالله.در این محصول آشنا می شوید با

  • درسنامۀ دروس اول تا چهارم کتاب زبان دهم متوسطه
  • نمونه سوالات درس به درس  این درسنامه ،اول تا چهارم
  • کاری بسیار پر محتوا و خوب و تجربۀ دیگری در این درس

دانلود درسنامه و نمونه سوالات زبان دهم متوسطه
خرید پی دی اف قیمت۳۰۰۰ تومان
1. امنیت و صحت خرید شما به طور کامل توسط شرکت زرین پال (ZarinPal.com دارای مجوز رسمی اعتماد الکترونیک) و بانک طرف قرار داد تایید و تضمین میشود . زرین پال نوآورانه‌ترین، امن‌ترین، ساده‌ترین درگاه پرداخت اینترنتی !
2. تذکر : برخی محصولات وب درس توسط گروه دبیران محترم ( که جهت رفاه حال دانش آموزان این محصولات را تهیه کرده اند ) مربوط به هر رشته درسی تهیه می شود و وب درس تنها هزینه های سرور و طراحی و سئوی خود را دریافت میکند و هیچگونه مبلغ یا استفاده ای به دبیران تعلق نمی گیرد .

3000 تومان

 

 

مشاوره

رس زبان انگلیسی به خصوص لغات این درس جزو مباحث فرار هستند. حتی دبیر های زبان که هر روز در حال تدریس این درس به مخاطب های خودشون هستند هم باید مرور و تکرار داشته باشن. بنابراین اگر معانی لغات این درس پس از مدتی از یادتون رفت زیاد تعجب نکنید. شما باید سعی کنید هر روز خودتون رور با لغات انگلیسی درگیر کنید. اما توجه داشته باشید که بلد بودن لغات به تنهایی نمیتونه به شما کمک زیادی بکنه.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

hit
counter
بستن