تعداد صفحات محصول :
قیمت خرید محصول :
فرمت فایل محصول :
پایه تحصیلی مرتبط :
درس یا دروس فایل :

جزوه و سوال و پاسخ کل کتاب تاریخ یازدهم انسانی

با سلام به بچه های رشته انسانی . آقایون و بانوان  محترم این رشته یه خبر وب درسی براتون دارم توپ توپ، به همت یکی از دبیران سخت کوش تاریخ ،محصولی بسیار کامل و عالی برای شما کاربران عزیز تهیه و تنظیم شده است که ما هم مناسب دیدیم این فایل ارزشمند را در اختیار شما قرار بدیم تا تقدیری از این دبیر ارجمند کرده باشیم.   از دیگر نمونه جزوات پایه یازدهم انسانیجزوه و نمونه سوال و پاسخ جامع و کامل تاریخ ایران و اسلام و جهان ،کل کتاب تاریخ یازدهم انسانی  که درس به درس تمامی شانزده تا درس تاریخ  یازدهم انسانی را در بر گرفته است .  از هر درس ، سوال و پاسخ کامل و یک به یک مطالب آن قید شده و چیزی را از قلم نینداخته است .توضیح این که درس اول ۳۳ سوال و پاسخ تشریحی.درس دوم ۲۹ عدد سوال و پاسخ تشریحی .درس سوم ۳۶ عدد . درس چهارم ۴۳ عدد.  درس پنجم ۳۵ عدد. درس ششم ۵۳ عدد.  درس هفتم ۵۴ عدد. درس هشتم ۲۴ عدد .درس نهم ۳۵ عدد . درس دهم ۵۳ عدد.  و همینطور تا …..درس شانزدهم تمامی نکات مهم و قابل بحث را به صورت سوال و پاسخ کامل و قوی طرح وبررسی نموده است .

جزوه و نمونه سوال و پاسخ کل کتاب تاریخ یازدهم انسانی

ما در این جا نمونه هایی از این محصول پر محتوا را برای شما کاربران گرامی نمایش داده ایم تا فکر نکنید  اغراغی در کار است .توجه بفرمایید !!!

نمونه دوم

جزوه و نمونه سوال تاریخ یازدهم کل کتاب

 

خرید و دانلود از مجموعه وب درس -> اتصال به شبکه امن زرین پال
1.لطفا برای خرید و دانلود ابتدا مشخصات خود شامل نام و نام خانوادگی و آدرس ایمیل خودتان را وارد کنید و سپس روی دکمه خرید و دانلود کلیک کنید ، پس پرداخت هم به صفحه دانلود منتقل می شوید ، برای اطمینان بیشتر فایل به ایمیل شما نیز ارسال خواهد شد . اگر ایمیل ندارید ایمیل info@webdars.net را به صورت پیشفرض وارد کنید .
2. امنیت و صحت خرید شما به طور کامل توسط شرکت زرین پال (ZarinPal.com دارای مجوز رسمی اعتماد الکترونیک) و بانک طرف قرار داد تایید و تضمین میشود . زرین پال نوآورانه‌ترین، امن‌ترین، ساده‌ترین درگاه پرداخت اینترنتی !
3.تذکر : محصولات وب درس توسط گروه دبیران محترم ( که جهت رفاه حال دانش آموزان این محصولات را تهیه کرده اند ) مربوط به هر رشته درسی تهیه می شود و وب درس تنها هزینه های سرور و طراحی و سئوی خود را دریافت میکند و هیچگونه مبلغ یا استفاده ای به دبیران تعلق نمی گیرد .


3900 تومان

  

وب درس

فعالیت در مجموعه وب درس افتخار بزرگیست . امیدوارم در کنار هم اتفاقات جذابی را قم بزنیم . با تمام وجود مشغول به تهیه آموزش برای کاربران وب درس هستم .

نوشته های مشابه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن