هدیه

پاورپوینت کامل فصل هفتم زیست شناسی یازدهم

پاورپوینت کامل فصل هفتم زیست شناسی یازدهم:گفتار یکم تا چهارم.

 با سلام به پزشکان و پرستاران موفق آینده ،امیدواریم تونسته باشیم با محصولات وب درس رضایت خاطر شما رو فراهم کنیم  در این فایل از سایت وب درس ، پاورپوینت کامل فصل هفتم زیست شناسی یازدهم تجربی را برای شما کاربران گرامی قرار دادیم .این محصول در گفتار یک از فصل هفتم کتاب زیست شناسی یازدهم تجربی  با عنوان دستگاه تولید مثل در مرد اسپرم و اسپرم زایی و اندام های مرتبط با آن و…را مورد تحلیل و بررسی قرار میدهد و در گفتار دوم به باز نمودن بحث دستگاه تولید مثل در بانوان می پردازد و چگونگی عملکرد این دستگاه را برای شما کاربران با کیفیت بسیار خوب نمایش می دهد.

بهترین پاورپوینت کامل فصل هفتم زیست شناسی یازدهم تجربی

شما می توانید با دانلود اسلاید کامل فصل هفتم زیست شناسی یازدهم تجربی با توجه به عملکرد این موهبت الهی به دنیای شگفت انگیز تولد انسان با چشمی بینا و تعقل در خلقت بشرکسب آگاهی و به قدرت لایتناهی پروردگار متعال پی می برید .در گفتار سوم تمام مراحل رشد و نمو جنین اعم از لقاح ،وقایع پس از لقاح،  تشکیل بیش از یک جنین و… و در گفتار چهارم به سراغ تولید مثل در جانوران رفته و مراحل آن که شامل نحوه   ی لقاح  و حفاظت از جنین می باشد را مورد بررسی قرار میدهد.                       

powerpoint کامل فصل هفتم زیست شناسی یازدهم تجربی  

 

  • ساختار اسپرم ،فعالیت دستگاه تولید مثل در مردان
  • دورۀ جنسی در زنان ، تخمک زایی ،چرخۀتخمدانی ،چرخۀ رحمی
  • رشد جنین انسان از مرحلۀ اول ایجاد نطفه  از یک  یاخته ی  تخم تا رشد و بند ناف
  • لقاح و ورود مایع به رحم مادر
  • ناهنجاری های ژنتیکی قبل از رشد
  • انواع تولید مثل و باروری در جانوران مختلف  ( تک پایه ای یا زوج)
  • لقاح داخلی و لقاح خارجی

به نمونه تصاویر پاورپوینت کامل فصل هفتم زیست شناسی یازدهم تجربی توجه بفرمایید :       

 

پاورپوینت فصل هفتم زیست شناسی یازدهم

همچنین به شما پیشنهاد میکنم از پاورپوینت کامل فصل ششم زیست شناسی یازدهم تجربی هم دیدن کنید !

پاورپوینت فصل هفتم زیست شناسی یازدهم

اسلاید کامل فصل هفتم زیست شناسی یازدهم تجربی

 

پاورپوینت فصل هفتم زیست شناسی یازدهم

با کیفیت تفکیک مطالب مهم فصل ها و نکات قابل توجه دروس زیست شناسی یازدهم تجربی .

پاورپوینت فصل هفتم زیست شناسی یازدهم

پاورپوینت فصل هفتم زیست شناسی یازدهم

بهتون پیشنهاد میکنیم حتما از پاورپوینت فصل هشتم زیست شناسی یازدهم تجربی  هم دیدن کنید .


 چند خط مشاوره :

با آغاز تعطیلات نوروز یک برنامه ای کلی برای مرور دوباره این درس پر اهمیت در نظر بگیرید. این درس به تنهایی می تواند تاثیر بسیار زیادی در قبولی در رشته‌های برتر داشته باشد. از تست زدن به صورت تست زمان دار برای درسی مثل زیست شناسی غافل نشوید. سوالات زیست بیشتر تشریحی و ترکیبی با سایر مباحث هستند، ولی  با زدن مجموعه تست های متناسب با سطح سوالات کنکور سراسری  می توانید  سرعت پاسخ دهی خود را محک بزنید .  بنابراین ترکیبی خواندن این درس را از همین تعطیلات شروع کنید چه از سوالات  استدلالی و تشریحی و چه از چهارگزینه ایی مرتبط سال قبل که بحث های زنجیره ای هستند  بسیار حل و فصل کنید تا قوی و روان شوید .این مطلب مدنظرتان باشد. از کمک درسی های مختلف استفاده کنید منظورم کمک درسی های مورد تایید است . یکی از نکات مهم برای یادگیری این درس استفاده از فیلم های آموزشی است . که میتواند در یادگیری، نقش بسیار مهمی داشته باشد . انشاالله که به آن سطح مورد نظر زودتر دست پیدا خواهید کرد .


  دانلود پاورپوینت کامل فصل هفتم زیست شناسی یازدهم تجربی 
خرید پی دی اف قیمت۵۰۰۰ تومان
1. امنیت و صحت خرید شما به طور کامل توسط شرکت زرین پال (ZarinPal.com دارای مجوز رسمی اعتماد الکترونیک) و بانک طرف قرار داد تایید و تضمین میشود . زرین پال نوآورانه‌ترین، امن‌ترین، ساده‌ترین درگاه پرداخت اینترنتی !
2. تذکر : برخی محصولات وب درس توسط گروه دبیران محترم ( که جهت رفاه حال دانش آموزان این محصولات را تهیه کرده اند ) مربوط به هر رشته درسی تهیه می شود و وب درس تنها هزینه های سرور و طراحی و سئوی خود را دریافت میکند و هیچگونه مبلغ یا استفاده ای به دبیران تعلق نمی گیرد .

5000 تومان

 

 

 

مشاوره

سخت کوشی روح واحد در جسم همۀ موفقیت هاست .چندین و چند نقل قول از بزرگان عرصۀ ملی شنیده و خوانده اید ،اما چرا سخت کوشی اینقدر مهم است ،جادوی حیرت انگیز سخت کوشی سخت کوشی چیست ؟ به دلیل تعهد و علاقه ای که به فعالیت در حال انجام بوجود می آورد عنصر حیاتی موفقیت های ماست . بدون سخت کوشی باید  دنیای زیست شناسی را بدون تکامل  تصور کرد .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن