جزوه

ضبط ویدیو آموزشی پایه دهم ، یازدهم و دوازدهم

وب درس ، یک موسسه ی آموزشی مجازی است که آموزش‌های درسی و مورد نیاز دانش آموزان  را ارائه می کند و با این هدف تاسیس شده است که هر کسی که امکان دسترسی به اینترنت را دارد بتواند در هر نقطه ای از کشور از آموزش چند رسانه ای و مجازی استفاده کند .

jobs - ضبط ویدیو آموزشی پایه دهم ، یازدهم و دوازدهم

در همین راستا تصمیم گرفته ایم که از افراد مستعد شامل آموزگاران ، دانشجویان ،فارغ التحصیلان و هر کسی که دارای دانش لازم در زمینه ی آموزش دروس دبیرستان است در تمامی رشته ها اعم از ریاضی فیزیک ،تجربی و هنرستان در هرکجای ایران و دعوت کنیم تا با ضبط فیلم های آموزشی دروس دبیرستان با کیفیت مناسب در تدریس و آموزش ما را یاری کنند و از مزایای آن هم بهره مند شوند . وظیفه ی وب درس در قبال فیلم های آموزشی ضبط شده توسط آموزگاران این است که این محصولات را پس از انتشار در سایت به رتبه ی مناسب در موتور های جست وجو (مثلا Google) برساند تا مخاطبین بیشتری با فیلم های آموزشی آشنا شوند و علاوه بر آن  در صورت لزوم  با تبلیغ محصول آموزشی میزان فروش را بیشتر کند .

شرایط مالی پرداخت :

طرح مشارکتی (پرداخت تدریجی و درصدی حق اثر): در پلن مشارکتی ، مدرس در بازه های زمانی مشخص، سهم (درصد) مشخصی از فروش را تا زمانی که آموزش به فروش می رسد، دریافت می نماید. در این پلن، پرداخت های مالی در بازه های ماهانه و به صورت منظم انجام می شوند. درصد دریافتی مدرس با توجه به محبوبیت محصول متفاوت(بین ۳۰ تا ۶۰درصد) است .

فیلم های آموزشی که توسط مدرسین ضبط می شود میتوانند به چند طریق طبقه بندی و ضبط شوند :

فصل به فصل : مثلا آموزش فصل اول حسابان یازدهم (دنباله ها ) یا مثلا آموزش فصل هفتم زیست شناسی یازدهم (تولید مثل)

موضوعی : آموزش استوکیومتری در شیمی  یا مثلا آموزش مشتق در حسابان

آموزش ها هم میتوانند در سطح مقدماتی ( آموزش پایه ای و مفهوم + حل تشریحی سوالات و ذکر نکات) و هم در سطح پیشرفته تر (سولات سخت تشریحی یا تستی و روش های تستی ) و یا حتی در زمینه ی مشاوره و انگیزشی باشند .

شماره تماس ضروری : ۰۹۲۱۴۵۶۶۵۹۰

شما نیز دیدگاه خودتان را در مورد این محصول مطرح کنید .ارسال نظر

نوشته های مشابه

بستن