تعداد صفحات محصول :
قیمت خرید محصول :
فرمت فایل محصول :
پایه تحصیلی مرتبط :
درس یا دروس فایل :

آموزش شیمی یازدهم – رشته تجربی و رشته ریاضی

سلام به کاربران جوینده ی علم برتر ،در آموزش خط به خط شیمی یازدهم ریاضی وتجربی که محصول این سری از سایت وب درس می باشد اشنا میشویم : با چند فصل از این کتاب که محیط ودنیای اطراف ما را به دیدگاه های مختلفی تحلیل وبررسی نموده است .در درس اول کتاب .یا آموزش خط به خط شیمی یازدهم ریاضی وتجربی ،  با ذکر ایات قرآن کریم به نعماتی که خداوند جلاله  درزمین برای ما به ودیعه گزارده است چه از نهان وچه از پیدا .در علم شیرین شیمی اشنایی با مواد وعناصر سازنده وچگونگی تشکیل انها ،نحوه ی شکل پذیری ، تجزیه ،ترکیب مواد و خلاصه این که دنیای اطراف ما احاطه شده است از سایر علوم ،به خصوص علم شیمی. در آموزش شیمی یازدهم ریاضی وتجربی با سنگها واجزاء آن،با دنیای فسیل هاوسوخت های فسیلی ،منابع و معادن زیر یا روی زمین چه پیدا چه نهان . به بررسی عناصر و واکنش انها نسبت به یکدیگر ،.فلزات که به سه دسته فلز ، غیر فلز، شبه فلز تقسیم میشوند .تحقیق در مورد الیاف ها وپلیمر های طبیعی و مصنوعی . میخوانیم که علم شیمی چگونه نیازهای ما را با دنیای اطرافمان پیوند وسازگاری می بخشد. در ساختار مولکولی عناصر ومواد چه ارتباطی وجود دارد .آموزش خط به خط یازدهم ریاضی وتجربی یا همان کتاب از سه بخش کلی تشکیل شده است .

  • 1- قدر هدایای زمینی را بدانیم
  • 2-بخش در پی غذای سالم
  • 3-پوشاک نیازی پایان ناپذیر 

آموزش خط به خط شیمی یازدهم ریاضی وتجربی

در این فایل با دقت زیاد به بررسی نکات درس و باهم بیاندیشیم ها پرداخته است . زیر کلمات مهم و نکات کنکوری و امتحانی خط کشیده شده و شما باید به دقت این نکات را بخوانید . من به شما پیشنهاد میکنم که از این فایل یک پرینت کلی تهیه کنید و به جای کتاب درسی خودتان استفاده کنید . یا اگر هم با کتاب راحت تر هستید این نکات طلایی را در کتاب خودتان بنویسید .

از توضیحات کتاب بگذریم و برویم سراغ نمونه تصاویر این فایل :

خرید و دانلود از مجموعه وب درس -> اتصال به شبکه امن زرین پال
1. امنیت و صحت خرید شما به طور کامل توسط شرکت زرین پال (ZarinPal.com دارای مجوز رسمی اعتماد الکترونیک) و بانک طرف قرار داد تایید و تضمین میشود . زرین پال نوآورانه‌ترین، امن‌ترین، ساده‌ترین درگاه پرداخت اینترنتی !
2. تذکر : برخی محصولات وب درس توسط گروه دبیران محترم ( که جهت رفاه حال دانش آموزان این محصولات را تهیه کرده اند ) مربوط به هر رشته درسی تهیه می شود و وب درس تنها هزینه های سرور و طراحی و سئوی خود را دریافت میکند و هیچگونه مبلغ یا استفاده ای به دبیران تعلق نمی گیرد .

5000 تومان

  

 

مشاوره

سخت کوشی بدلیل تعهد و علاقه ای که به فعالیت در حال انجام بوجود میاورد ، عنصر حیاتی موفقیت های ماست .بدون سخت کوشی باید دنیای شیمی آلی را بدون کربن تصور کرد .

وب درس

فعالیت در مجموعه وب درس افتخار بزرگیست . امیدوارم در کنار هم اتفاقات جذابی را قم بزنیم . با تمام وجود مشغول به تهیه آموزش برای کاربران وب درس هستم .

نوشته های مشابه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

hit
counter
بستن