جزوه شیمی یازدهم

آموزش شیمی یازدهم – رشته تجربی و رشته ریاضی

سلام به کاربران جوینده ی علم برتر ،در آموزش خط به خط شیمی یازدهم ریاضی وتجربی که محصول این سری از سایت وب درس می باشد اشنا میشویم : با چند فصل از این کتاب که محیط ودنیای اطراف ما را به دیدگاه های مختلفی تحلیل وبررسی نموده است .در درس اول کتاب .یا آموزش خط به خط شیمی یازدهم ریاضی وتجربی ،  با ذکر ایات قرآن کریم به نعماتی که خداوند جلاله  درزمین برای ما به ودیعه گزارده است چه از نهان وچه از پیدا .در علم شیرین شیمی اشنایی با مواد وعناصر سازنده وچگونگی تشکیل انها ،نحوه ی شکل پذیری ، تجزیه ،ترکیب مواد و خلاصه این که دنیای اطراف ما احاطه شده است از سایر علوم ،به خصوص علم شیمی. در آموزش شیمی یازدهم ریاضی وتجربی با سنگها واجزاء آن،با دنیای فسیل هاوسوخت های فسیلی ،منابع و معادن زیر یا روی زمین چه پیدا چه نهان . به بررسی عناصر و واکنش انها نسبت به یکدیگر ،.فلزات که به سه دسته فلز ، غیر فلز، شبه فلز تقسیم میشوند .تحقیق در مورد الیاف ها وپلیمر های طبیعی و مصنوعی . میخوانیم که علم شیمی چگونه نیازهای ما را با دنیای اطرافمان پیوند وسازگاری می بخشد. در ساختار مولکولی عناصر ومواد چه ارتباطی وجود دارد .آموزش خط به خط یازدهم ریاضی وتجربی یا همان کتاب از سه بخش کلی تشکیل شده است .

  • ۱- قدر هدایای زمینی را بدانیم
  • ۲-بخش در پی غذای سالم
  • ۳-پوشاک نیازی پایان ناپذیر 

آموزش خط به خط شیمی یازدهم ریاضی وتجربی

در این فایل با دقت زیاد به بررسی نکات درس و باهم بیاندیشیم ها پرداخته است . زیر کلمات مهم و نکات کنکوری و امتحانی خط کشیده شده و شما باید به دقت این نکات را بخوانید . من به شما پیشنهاد میکنم که از این فایل یک پرینت کلی تهیه کنید و به جای کتاب درسی خودتان استفاده کنید . یا اگر هم با کتاب راحت تر هستید این نکات طلایی را در کتاب خودتان بنویسید .

از توضیحات کتاب بگذریم و برویم سراغ نمونه تصاویر این فایل :

Capturسبسبe - آموزش شیمی یازدهم - رشته تجربی و رشته ریاضی Capبسبسبture 1 - آموزش شیمی یازدهم - رشته تجربی و رشته ریاضی Caسسبسبpture - آموزش شیمی یازدهم - رشته تجربی و رشته ریاضی Caسشبشقبشصpture - آموزش شیمی یازدهم - رشته تجربی و رشته ریاضی Caشسبشسبpture - آموزش شیمی یازدهم - رشته تجربی و رشته ریاضی

خرید و دانلود از مجموعه وب درس -> اتصال به شبکه امن زرین پال
5000 تومان

  

 

شما نیز دیدگاه خودتان را در مورد این محصول مطرح کنید .ارسال نظر
مشاوره

سخت کوشی بدلیل تعهد و علاقه ای که به فعالیت در حال انجام بوجود میاورد ، عنصر حیاتی موفقیت های ماست .بدون سخت کوشی باید دنیای شیمی آلی را بدون کربن تصور کرد .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن