گام به گام شیمی یازدهم

گام به گام فصل اول شیمی یازدهم – حل تمرین

همان طور که میدانید فصل اول کتاب شیمی یازدهم «قدر هدایای زمینی را بدانیم» نام دارد. ما در گام به گام فصل اول شیمی یازدهم – حل تمرین که برای رشته ی  ریاضی و تجربی مشترک است پاسخ تمامی پرسش های خواسته شده از شما داخل کتاب را فراهم نموده ایم و همه ی بخش های کتاب شامل « خود را بیازمایید »و« با هم بیندیشیم » و« پیوند با ریاضی » به طور کامل پوشش داد شده است.

گام به گام فصل اول شیمی یازدهم – حل تمرین

موضوعاتی که این فصل دنبال کرده است  در ابتدا پیرامون معرفی مواد مختلف ، بررسی کاربرد های انها در صنعت و معرفی شیوه های دستیابی به مواد ، بررسی میزان تولید و مصرف مواد طبیعی و مصنوعی در سطح کره ی زمین و مطالعه ی پراکندگی منابع شیمیایی در سطح جهان می چرخد .سپس الگو ها و روند ها در رفتار مواد و عنصر ها مورد بررسی قرار میگیرند .ویژگی های فیزیکی مانند رسانایی الکتریکی ،رسانایی گرمایی ، سطح صیقلی ، چکش خواری و تبادل الکترون .این مباحث به شما کمک میکند که به یک دید کلی از کاربرد ها و مصارف علم شیمی در زندگی برسید.

با مطالعه ی این بخش ها شما تا حدودی با حوزه های فعالیت یک مهندس شیمی ، یک تیوریسین شیمی  یک شیمی دان تجربی آشنا خواهید شد و اگر علاقه مند به درس شیمی هستید می توانید تا حدودی با مسیر کاری این رشته مانوس تر شوید . ویژگی های شیمیایی مانند تغیرات شعاع اتم های مختلف ، خاصیت فلزی یا نافلزی ، واکنش پذیری در عبور از تناوب و گروه  و…تمامی اینها مطالب پایه ای هستند  که یادگیری انها برای هر رشته و گرایشی انکار ناپذیر است.

گام به گام فصل اول شیمی یازدهم – حل تمرین

فراموش نکنید که از این به بعد با نزدیک شدن به سال کنکور باید سعی کنید که کمی عملی تر به دروس نگاه کنید تا فیلد یا رشته ی مورد علاقتونا پیدا کنید . یعنی کم کم با یک برنامه ریزی بلند مدت مسیر آینده خودتون را مشخص کنید. اطمینان داشته باشید که همین رویا هایی در ذهن ما هستند با تلاش و برنامه ریزی می توانند به واقعیت منجر شوند. و هیچ وقت به حرف های ناامید کننده ی برخی از بزرگتر ها گوش نکنید.

راستی ! اگه به جزوه فصل اول شیمی یازدهم نیاز داشتید روی کلیک “درسنامه فصل اول شیمی یازدهم” کلیک کنید .

بسیار خب ! حالا وقت این است که به سراغ ویژگی های گام به گام فصل اول شیمی یازدهم با عنوان هدایای زمینی برویم !

  • پوشش خط به خط کتاب درسی و پاسخ قسمت به قسمت کتاب
  • پاسخ به پیوند با ریاضی ، با هم بیاندیشیم ، تمرین های دوره ای و …
  • پاسخ های کاملا تشریحی و روان برای فهم بهتر

نمونه تصاویر , و اسلاید نمایشی از این فایل حل تمرینات را توجه نمایید!:

C3wqr53w5rapture - گام به گام فصل اول شیمی یازدهم - حل تمرین
گام به گام فصل اول شیمی یازدهم

Ca3wq5w35pture - گام به گام فصل اول شیمی یازدهم - حل تمرین

خرید و دانلود  گام به گام فصل اول شیمی یازدهم – حل تمرین 

خرید و دانلود از مجموعه وب درس -> اتصال به شبکه امن زرین پال
4000 تومان

  

شما نیز دیدگاه خودتان را در مورد این محصول مطرح کنید .ارسال نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن