جزوه شیمی یازدهمنمونه سوال شیمی یازدهم

جزوه فصل اول شیمی یازدهم – نمونه سوال

جزوه فصل اول شیمی یازدهم – نمونه سوال  با عنوان قدر هدایای زمینی را بیشتر بدانیم در کتاب شیمی یازدهم آورده شده است . شما با خواندن این فصل به طور کامل باید موارد زیر را به خاطر داشته باشید :

جزوه فصل اول شیمی یازدهم – نمونه سوال

  • با واژه ها و مفاهیم، گسترش فناوری، دوره های آغازین ( سنگی، برنزی و آهنی )، فراوری، مواد طبیعی و مصنوعی، سوخت های فسیلی، هدایای زمینی، استخراج، الگوها و روندها در رفتار مواد و عنصرها، علم شیمی، فلز، نافلز و شبه فلز، خصلت فلزی و نافلزی، براق و صیقلی، رسانایی گرمایی و الکتریکی، نیمه رسانایی ، شکل پذیر، شکننده، قانون دوره ای، شعاع اتم، طول پیوند کووالانسی، فعالیت شیمیایی، هالید، شیشه گری، فلزهای واسطه و فلزهای اصلی، یاقوت و زمرد و فیروزه، یونش فلزات واسطه، زنگ آهن، دنیای واقعی واکنش(بازده عملی)، بازده نظری، بازده واکنش، درصد خلوص، سوخت سبز، واکنش ترمیت، گیاه پالایی، اقتصاد شکوفه، جامعه خوش نام، محیط زیست سالم، خوردگی و فرسایش، بازیافت، تجدید پذیر و تجدید ناپذیر، پسماند، نفت خام، استخوان بندی هیدروکربن ها، شیمی آلی، زنجیره های کربنی، هیدروکربن کربوهیدرات ها، چربی ها، آمینو اسیدها، آنزیم ها، پروتئین ها، آلکان های راست زنجیر، آلکان، شاخه دار، نقطه جوش، فرار بودن، گران روی، فرمول مولکولی، وازلین، مولکول های ناقطبی، سیر شده، پارافین، پوشش محافظتی میوه، نام گذاری آلکان، شاخه فرعی، آلکن، عمل آورنده، سیر نشده، اتانول، فراورده های پتروشیمی آلکین، جوش کاربیدی، هیدروکربن های حلقوی (سیکلوآلکان)، آروماتیک، پالایش، یرج تقطیر، زغال سنگ آشنا شوید.

جزوه فصل اول شیمی یازدهم – نمونه سوال

  • فرایند کلی تولید مواد را بدانید و چرخه مواد را فرا بگیرید.
  • تهیه تمام مواد طبیعی و مصنوعی از کره زمین را بدانید.
  • با چگونگی پیروی یا عدم پیروی کره زمین از قانون پایستگی جرم آشنا شوید. زمین را به عنوان منبع عظیمی از هدایای ارزشمند و ضروری زندگی بشناسید. «پراکندگی منابع می تواند دلیل پیدایش تجارت جهانی باشد» را درک کنید.
  • با یادآوری جدول دوره ای عنصرها که نمایشی بی نظیر از چیدمان عنصرها بوده و همانند یک نقشه راه برای شما است و به شما کمک می کند حجم انبوهی از مشاهده ها را سازمان دهی و تجزیه و تحلیل کنید تا الگوهای پنهان در رفتار عنصرها را آشکار نمایید. عنصرهای جدول دوره ای را بر اساس رفتار آنها می توانید در سه دسته شامل فلز، نافلز و شبه فلز بشناسید.

جزوه فصل اول شیمی یازدهم – نمونه سوال

  • خصوصیات و ویژگی های فلزات و نافلزات リ بشناسید.و با هم مقایسه کنید.
  • فعالیت شیمیایی فلزات و نافلزات را در جدول دوره ای با هم مقایسه کنید و روند تغییرات آنها را با افزایش عدد اتمی بررسی نمایید.
  • و …

اسلاید نمایشی از فایل جزوه فصل اول شیمی یازدهم

جزوه فصل اول شیمی یازدهم – نمونه سوال

در این مطلب از سایت وب درس برای شما درسنامه فصل اول شیمی یازدهم یا همان جزوه فصل اول شیمی یازدهم را به طور کامل قرار داده ایم . این فصل یکی از فصل های مهم برای یادگیری فصل های دیگر است . توصیه ما به شما این است که این فصل را خوب بخوانید و یاد بگیرید و خودتان را با سوال ها و تست های مختلف محک بزنید . این جزوه تمامی نکات مهم فصل اول شیمی یازدهم را خلاصه کرده است و در پایان هر بخش تعداد زیادی نمونه سوال ، تست و … از انواع سوالات و با تیپ های مختلف برای شما آورده است . در قسمت زیر میتوانید نمونه تصاویری را از صفحات مختلف جزوه مشاهده کنید :

Ca35ف35pture - جزوه فصل اول شیمی یازدهم - نمونه سوال Ca3535ف3شضفشض3ف5ضش35pture - جزوه فصل اول شیمی یازدهم - نمونه سوال Captفصفقص3ف5ure - جزوه فصل اول شیمی یازدهم - نمونه سوال

Capفص3535فture - جزوه فصل اول شیمی یازدهم - نمونه سوال
درسنامه فصل اول شیمی یازدهم
خرید و دانلود جزوه فصل اول شیمی یازدهم – نمونه سوال
خرید و دانلود از مجموعه وب درس -> اتصال به شبکه امن زرین پال
help webdars - جزوه فصل اول شیمی یازدهم - نمونه سوال

5000 تومان

 

  

شما نیز دیدگاه خودتان را در مورد این محصول مطرح کنید .ارسال نظر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

وب درس
بستن