تعداد صفحات محصول :
قیمت خرید محصول :
فرمت فایل محصول :
پایه تحصیلی مرتبط :
درس یا دروس فایل :

نمونه سوال فصل اول زیست شناسی یازدهم

دستگاه عصبی یا سیستم عصبی (Nervous System) در بدن جانوران به هماهنگی فعالیت‌های ماهیچه‌ها می پردازدو، براندام گوناگون نظارت می کند و باعث ایجاد و توقّف ورودی‌های مربوط به حواس مختلف می‌شود. وظیفه کنترل اعمال بدن بر عهدهٔ دو سامانهٔ عصبی و غده‌ای درونی می‌باشد، که از این میان، سامانهٔ عصبی، از یاخته‌های عصبی و یاخته‌های کمکی تشکیل شده‌است. منبع : زیست

نمونه سوال فصل اول زیست شناسی یازدهم

مجموعه سوالات خط به خط و مفهومی فصل اول زیست شناسی یازدهم را در این مطلب از سایت برای شما رشته تجربی های وب درسی قرار دادیم 🙂 . این مجموعه سوالات یه سری سوال خیلی خیلی حرفه ای ! از دبیرستان البرز تهران می باشند . حالا چرا خیلی حرفه ای ؟ سوالات این مجموعه بسیار مفهومی هستند و از هر نوع سبک سوال تشریحی در آن آورده شده است از جمله :

  • نمونه سوال از نوع مشخص کردن درست و نادرست جهت تسلط بر سوالاتی که برای دانش آموز ابهام ایجاد می کنند .
  • نمونه سوال از نوع جای خالی برای تسلط به خط به خط کتاب درسی زیست شناسی یازدهم
  • نمونه سوال از نوع چهارگزینه ای برای تسلط و شناختن دام های تستی
  • نمونه سوال نام گذاری عکس ها جهت تسلط بر تصاویر فصل اول زیست شناسی یازدهم
  • نمونه سوال از نوع تشریحی و نیاز به توضیح کامل جهت تسلط بر متن کتاب

بسیار خوب ! خوب است که در این قسمت نمونه تصاویر خوبی از این سری نمونه سوالات خوب ببینید ( چقدر گفتیم خوب 🙂 ) :

نمونه سوال فصل اول زیست یازدهم
نمونه سوال فصل اول زیست یازدهم
نمونه سوال فصل اول زیست یازدهم
نمونه سوال فصل اول زیست یازدهم
خرید و دانلود از مجموعه وب درس -> اتصال به شبکه امن زرین پال
1.لطفا برای خرید و دانلود ابتدا مشخصات خود شامل نام و نام خانوادگی و آدرس ایمیل خودتان را وارد کنید و سپس روی دکمه خرید و دانلود کلیک کنید ، پس پرداخت هم به صفحه دانلود منتقل می شوید ، برای اطمینان بیشتر فایل به ایمیل شما نیز ارسال خواهد شد . اگر ایمیل ندارید ایمیل info@webdars.net را به صورت پیشفرض وارد کنید .
2. امنیت و صحت خرید شما به طور کامل توسط شرکت زرین پال (ZarinPal.com دارای مجوز رسمی اعتماد الکترونیک) و بانک طرف قرار داد تایید و تضمین میشود . زرین پال نوآورانه‌ترین، امن‌ترین، ساده‌ترین درگاه پرداخت اینترنتی !
3.تذکر : محصولات وب درس توسط گروه دبیران محترم ( که جهت رفاه حال دانش آموزان این محصولات را تهیه کرده اند ) مربوط به هر رشته درسی تهیه می شود و وب درس تنها هزینه های سرور و طراحی و سئوی خود را دریافت میکند و هیچگونه مبلغ یا استفاده ای به دبیران تعلق نمی گیرد .


3000 تومان

  

وب درس

فعالیت در مجموعه وب درس افتخار بزرگیست . امیدوارم در کنار هم اتفاقات جذابی را قم بزنیم . با تمام وجود مشغول به تهیه آموزش برای کاربران وب درس هستم .

نوشته های مشابه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن