گام به گام حسابان یازدهم

گام به گام فصل دوم حسابان یازدهم – حل تمرین فصل دوم حسابان یازدهم

خب الان که تونستیم با موفقیت فصل اول حسابان را پشت سر بگذاریم و گام به گام فصل اول حسابان یازدهم رو هم در سایت قرار دادیم ! وقتشه که واسه شروع کردن فصل دوم آماده بشیم.گام به گام فصل دوم حسابان یازدهم  مثل همیشه به تمام فعالیت ها ، کار در کلاس ها و مسایل و تمرین ها به صورت کاملا تشریحی پاسخ داده و حسابی خودشا آماده کرده که در اختیار دانش آموزان رشته ی ریاضی قرار بگیره .خلاصه اگه میخوای با یه حل تمرین خوب فصل دوم جسابان یعنی «آشنایی با تابع » را قورت بدی ازش نگذر!

گام به گام فصل دوم حسابان یازدهم

خودتون حتما خیلی بهتر از من میدونید که چقدر این  فصل مهمه ! اصلا به نطر من حسابان یعنی همین فصل !چون در این فصل قراره مهارت های پایه ای کاربا توابع مختلف را یاد بگیریم. خلاصه بفهمیم که اصلا تابع یعنی چی ؟! و یک تابع ، زمانی که در معرض عملیات های متفاوتی مانند : وارون شدن ، انبساط و انقباض زمانی ، ترکیب شدن و… قرار میگیره چه رفتاری از خودش نشان می دهد ؟! دامنه و برد آن چگونه تغییر میکند و…خیلی چیز های دیگه!

اهمیت این مباحث را هنگامی که قراراست در فصل های بعدی یعنی حد و پیوستگی از مهارت هایی که در این فصل آموخته اید استفاده کنید متوجه میشوید .به خاطر همین راه درست این است که گاهی اوقات به جواب های خودون شک کنید و انها را با یک گام به گام یا حل تمرین به درد بخور مقایسه کنید . راه  حل های متفاوت را یاد بگیرید و با دانشی که به راحتی فراموش نمیشه  به مصاف امتحانات و آزمون های سر راهتون برید.

گام به گام فصل دوم حسابان یازدهم از سری گام به گام پایه یازدهم همه ی بخش های این فصل را پوشش میدهد و تمامی چاله چوله های جاده ی موفقیت شما را پر میکند.

بخش های گام به گام فصل دوم حسابان یازدهم

  • آشنایی با تابع ، تابع به عنوان یا ماشین،تساوی دو تابع
  • انواع تابع ، توابع گویا، توابع رادیکالی ، معادلات و توابع،تابع جزء صحیح ،وارون تابع ، توابع یک به یک، محاسبه وارون یک تابع
  • اعمال روی توابع ، ترکیب توابع

اگر دنبال پاسخ های تشریحی برای مسایل موجود در هرکدام از این بخش ها هستید باید گام به گام فصل دوم حسابان یازدهم را تهیه کنید. در این قسمت از مطلب می توانید چند نمونه تصویر از تمرینات حل شده را ببینید ، راستی ! این گام به گام حل تمامی کاردرکلاس ها و فعالیت ها و تمرین های این فصلو پوشش میده !

C35ص3س5فص53apture - گام به گام فصل دوم حسابان یازدهم - حل تمرین فصل دوم حسابان یازدهم Captu3ضص43صض4re - گام به گام فصل دوم حسابان یازدهم - حل تمرین فصل دوم حسابان یازدهم

خرید و دانلود از مجموعه وب درس -> اتصال به شبکه امن زرین پال
help webdars - گام به گام فصل دوم حسابان یازدهم - حل تمرین فصل دوم حسابان یازدهم

4000 تومان

  

شما نیز دیدگاه خودتان را در مورد این محصول مطرح کنید .ارسال نظر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن