هدیه

پاورپوینت درس اول عربی دهم رشتۀ تجربی و ریاضی

عربی دهم تجربی و ریاضی- درس اول

سلام .فایلی که این سری براتون حاضر کردیم پاورپوینت درس اول عربی دهم تجربی و ریاضی می باشد .این محصول کاری بسیار مفصل و جامع است که تمامی قسمت های درس را بطور کامل پوشش داده است . از ترجمۀ درس که عنوان آن مروری ست بر عربی سالهای هفتم هشتم و نهم .عربی درسی است بسیار مهم  که در کنکور سراسری  از اهمیت خاصی برخوردار است به طوری که از ترجمه و تعریب هشت تست و سوالات مفهومی از متن درس عربی چهار تست و تجزیه و تحلیل سه تست و اعراب گذاری دو تست و قواعد عربی که شامل صرف و تجزیه و ترکیب است هشت تست از کنکور را به خود اختصاص داده است .

در این میان اگه از محصولات خوب بخوام براتون بگم سفارش فیزیک دهم پکیج آموزش فیزیک دهم صفر تا کنکور | رشته ریاضی و تجربیبراتون دارم و دیگر از دروس دهم سفارش پاورپوینت دین و زندگی دهم _ سؤالات درس اول تا هفتم را پیشنهاد میکنم و دیگر پکیج پاورپوینت ادبیات فارسی دهم درس ۱ تا ۱۸ ( کل کتاب ) . محصولات درجه یک در کنار دگر فایل ها که توصیه می کنیم به صفحات این محصولات یه سری بزنید ! در اینجا نمونه ای ازفایل پاورپوینت درس اول عربی دهم رشتۀ تجربی و ریاضی را ببینید!

پاورپوینت درس اول عربی دهم تجربی و ریاضی

پاورپوینت درس اول عربی دهم رشتۀ تجربی و ریاضی
پاورپوینت درس اول عربی دهم رشتۀ تجربی و ریاضی

راستی بهتون پیشنهاد میکنم حتما از گام به گام شیمی یازدهم هم دیدن کنید و اگه خوشتون اومد تهیه کنید !!

پاورپوینت ترجمه و معنی درس اول عربی دهم تجربی و ریاضی  همراه با پاسخ تمرینات

.بله داشتم می گفتم ، عربی دهم تجربی و ریاضی  از مواد درسی است که در کنکور سراسری ضزیب۲ دارد .داشتن مشاور در هر درسی یا دنبال نمودن مطالعات رتبه های برتر در هر درسی را می توان توصیه نمود و توجه داشته باشید که بهتر است با مشورت با مشاور خود یک منبع کمک آموزشی مناسب را برای فراگیری این درس انتخاب کنید. مهم ترین توصیه ای که برای مطالعه درس عربی داریم این است که نحوه برخورد با هر تست از هر مبحث مختلف درس عربی را به وسیله تست زنی زیاد فرا بگیرد.و بعد به سوالات و تمرینات در ترجمه و لغت معنی توجه داشته باشید . خلاصه این درس هم با سخت کوشی به راحتی برای شما عزیزان فعال میتواند ساده و روان گردد . به نمونه ای از این محصول توجه بفرمائید.

پاورپوینت درس اول عربی دهم رشتۀ تجربی و ریاضی
پاورپوینت درس اول عربی دهم تجربی و ریاضی

دانلود پاورپوینت ترجمه درس اول عربی دهم تجربی و ریاضی

خرید پی دی اف قیمت۳۰۰۰تومان
1. امنیت و صحت خرید شما به طور کامل توسط شرکت زرین پال (ZarinPal.com دارای مجوز رسمی اعتماد الکترونیک) و بانک طرف قرار داد تایید و تضمین میشود . زرین پال نوآورانه‌ترین، امن‌ترین، ساده‌ترین درگاه پرداخت اینترنتی !
2. تذکر : برخی محصولات وب درس توسط گروه دبیران محترم ( که جهت رفاه حال دانش آموزان این محصولات را تهیه کرده اند ) مربوط به هر رشته درسی تهیه می شود و وب درس تنها هزینه های سرور و طراحی و سئوی خود را دریافت میکند و هیچگونه مبلغ یا استفاده ای به دبیران تعلق نمی گیرد .

3000 تومان

 

 

مشاوره

درس عربی درسی است که در سال سوم دبیرستان تمام می شود بنابراین بهترین راه حل برای اینکه بتوانید عربی را به نقطه قوت خود تبدیل کنید این است که درس عربی  را به وسیله تست زنی جمع بندی و مرور کنید. تست های سال‌های گذشته از اهمیت زیادی برخوردار هستند. در کنار تست زنی و مرور خلاصه‌ها پیشنهاد می‌کنیم قواعد را بر روی متن درسی کتاب‌ عربی تمرین کنید. با انجام این کار شما را در اجرایی کردن قواعد به صورت عملی کمک می‌کند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

hit
counter
بستن