تعداد صفحات محصول :
قیمت خرید محصول :
فرمت فایل محصول :
پایه تحصیلی مرتبط :
درس یا دروس فایل :

پکیج آموزش شگفت انگیز حسابان پایه یازدهم – رشته ریاضی فیزیک

در این مطلب وب درس ، فایلی برای شما حاضر کردیم که واقعا و واقعا عالی است .پکیج آموزش حسابان پایه یازدهم از بهترین پکیج های آموزشی می باشد که مفصل وجامع برای تک تک درس های کتاب یک درسنامه آموزشی عالی همراه با مثال و پاسخ را شامل می شه و مطمئنم که حسابی نظر شما رو میتونه جلب کنه .خلاصه یک کار تاپ و بسیار خوب ونمونه را به شما ارائه دادیم که بتونید تو این درس  گامی بلند در یادگیری مسائل مهم این کتاب بردارید . محصول پکیج آموزش حسابان پایه یازدهم از پنج فصل ، از درس اول فصل اول ،گرفته تا فصل پنجم ودرس پنجم را به طور کامل تشریح وتوضیح داده است که موضوعات این پنج فصل عبارتند از :

  • 1-جبر ومعادلات …گویاو گنگ.قدر مطلق .هندسه تحلیلی
  • 2- آشنایی با توابع و انواع تابع ،لگاریتم ،
  • 3-تابع نمایی ولگاریتمی وحل معادلات لگاریتمی 
  • 4- مثلثات .توابع وروابط مثلثاتی 
  • 5-حد وپیوستگی .مفهوم حد وفرایند ها . قضایا ومحاسبه حد

پکیج آموزش حسابان پایه یازدهم

شما میتوانید این پکیج را برای همیشه حتی بجای کتاب درسی هم استفاده کنید ! چرا !؟ شاید مطالب سخت کتاب درسی یکم گنگ باشه براتون ! اما مطمئن باشین معما چو حل گشت آسان شود ! ما مو به موی مطالب کتاب درسی و نکته هایی که باید بلد باشین رو از تو دل مطالب کشیدیم بیرون و شما میتونید با خوندن کامل این پکیج به همه ی مطالب کتاب درسی مسلط شوید … نمیخوایم شلوغش کنیم و بگیم ما خیلی خوبیم ! خیلی خفنیم ! و مثل آگهی های بازرگانی یهو بگیم توجه توجه ! ما آرزوی شما را برآورده خواهیم کرد و …. این حرفا ! 🙂 برای این پکیج واقعا زحمت زیادی کشیده شده … میتونید توی نمونه تصاویر زیر که به صورت تصادفی از صفحاتی از پکیج آموزش حسابان پایه یازدهم گرفته شده را ببینید و قضاوت کنید :

 

  

خرید و دانلود از مجموعه وب درس -> اتصال به شبکه امن زرین پال
1. امنیت و صحت خرید شما به طور کامل توسط شرکت زرین پال (ZarinPal.com دارای مجوز رسمی اعتماد الکترونیک) و بانک طرف قرار داد تایید و تضمین میشود . زرین پال نوآورانه‌ترین، امن‌ترین، ساده‌ترین درگاه پرداخت اینترنتی !
2. تذکر : برخی محصولات وب درس توسط گروه دبیران محترم ( که جهت رفاه حال دانش آموزان این محصولات را تهیه کرده اند ) مربوط به هر رشته درسی تهیه می شود و وب درس تنها هزینه های سرور و طراحی و سئوی خود را دریافت میکند و هیچگونه مبلغ یا استفاده ای به دبیران تعلق نمی گیرد .

7000 تومان

  

 

وب درس

فعالیت در مجموعه وب درس افتخار بزرگیست . امیدوارم در کنار هم اتفاقات جذابی را قم بزنیم . با تمام وجود مشغول به تهیه آموزش برای کاربران وب درس هستم .

نوشته های مشابه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

hit
counter
بستن