تعداد صفحات محصول :325
قیمت خرید محصول :
فرمت فایل محصول :فرمت مثل PDF , PPTX , PPT , ...
پایه تحصیلی مرتبط :دهم ، یازدهم دوازدهم ...
درس یا دروس فایل :نام درس

پاورپوینت فصل دوم شیمی یازدهم

سلام حالتون چطوره ؟! در این مطلب تصمیم داریم پاورپوینت فصل دوم شیمی یازدهم را که توسط تیم وب درس آماده شده است برای دانلود قرار دهیم .این محصول با درسنامه ای روان و ذکر نکات آموزشی در کنار تصاویر مهم کتاب گزینه ی بسیار مناسبی برای مطالعه و آموزش است و به کاربران وب درس توصیه می شود پاورپوینت فصل دوم شیمی یازدهم را از دست ندهند .

پاورپوینت فصل دوم شیمی یازدهم

مستحضرید که عنوان این فصل «در پی غذای سالم» نام دارد اما موضوع درس همان انرژی گرمایی و آنتالپی است که در دروس فیزیک با آن اشنا شده اید .در این فصل در ابندا با مفهوم ماده و انرژی ، سینتیک شیمیایی و ترموشیمی سر و کله خواهید زد.و سپس رابطه ی دما و انرژی جنبشی را بررسی خواهید کرد و پس از آن میتوانید تفاوت واکنش های فشار ثابت و حجم ثابت و گرماده وگرما گیر را احساس کنید . در نهایت در بخش پیوند با زندگی با نقش گرما در واکنش هایی که در اطراف ما در حال انجام است آشنا میشوید. همچنین در این فصل و در فصل سوم شیمی یازدهم با تعدادی از گروه های عاملی مواجه خواهید شد .گروه های عاملی ترکیبات خاصی هستند که وجود آنها در بعضی از مواد ویژگی های منحصر به فردی را به آنها می بخشد.

مطلب پیشنهادی : پاورپوینت فصل سوم شیمی یازدهم

باید بگم در پاورپوینت فصل دوم شیمی یازدهم چند سوال چهارگزینه ای هم هست . اما متاسفانه در چند سال اخیر درس شیمی در کنکور آنقدر سخت شده است که شما به مطالعه ی منابع بسیار بسیار بیشتری احتیاج خواهید داشت. از این قسمت کتاب یعنی فصل دوم شیمی یازدهم حدود سه یا چهار تست در کنکور سراسری میاد پس تلاش خودتونو بکنید .

خرید و دانلود از مجموعه وب درس -> اتصال به شبکه امن زرین پال
1.لطفا برای خرید و دانلود ابتدا مشخصات خود شامل نام و نام خانوادگی و آدرس ایمیل خودتان را وارد کنید و سپس روی دکمه خرید و دانلود کلیک کنید ، پس پرداخت هم به صفحه دانلود منتقل می شوید ، برای اطمینان بیشتر فایل به ایمیل شما نیز ارسال خواهد شد . اگر ایمیل ندارید ایمیل info@webdars.net را به صورت پیشفرض وارد کنید .
2. امنیت و صحت خرید شما به طور کامل توسط شرکت زرین پال (ZarinPal.com دارای مجوز رسمی اعتماد الکترونیک) و بانک طرف قرار داد تایید و تضمین میشود . زرین پال نوآورانه‌ترین، امن‌ترین، ساده‌ترین درگاه پرداخت اینترنتی !
3.تذکر : محصولات وب درس توسط گروه دبیران محترم ( که جهت رفاه حال دانش آموزان این محصولات را تهیه کرده اند ) مربوط به هر رشته درسی تهیه می شود و وب درس تنها هزینه های سرور و طراحی و سئوی خود را دریافت میکند و هیچگونه مبلغ یا استفاده ای به دبیران تعلق نمی گیرد .


5000 تومان

 

  

مشاوره

بازیابی چیست؟؟؟ همان یادگیری عمیق و کاربردی است و چیزی جز درس خواندن عادی روزانه ی شما نمیتواند باشد. بازیابی باید در مراحل مطالعه ی شما قرار بگیرد و باید مراحل مطالعه ی خود را دوباره چیدمان کنید . معمولا کسانی که عادت به تکرار مطالب دارند ، فکر میکنند با مطالعه ی چندباره ی این مطلب ، یادگیری آنها افزایش می یابد ، در حالی که فقط زمان آنها تلف می شود. بازیابی در واقع با سوال کردن وحل مسأله ، مطالعه ی مجدد مطالب را جهت دار می کند .

پژمان عبداللهیان

 

وب درس

فعالیت در مجموعه وب درس افتخار بزرگیست . امیدوارم در کنار هم اتفاقات جذابی را قم بزنیم . با تمام وجود مشغول به تهیه آموزش برای کاربران وب درس هستم .

نوشته های مشابه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن