گام به گام حسابان یازدهم

گام به گام فصل چهارم حسابان یازدهم | رشته ریاضی

با سلام ! فایلی که این سری از محصولات وب درس برای شما کاربران گرامی تهیه و تنظیم نموده حل تمرین فصل چهارم حسابان پایه یازدهم ریاضی یا گام به گام فصل چهارم از کتاب حسابان پایه یازدهم ریاضی می باشد .با موضوع جامع و گسترده مثلثات .این فصل نیز هم مانند گام به گام فصل پنجم حسابان یازدهم کاری مفهومی و نامبر وان از گروه دبیران کشور می باشد .این فصل به چهار درس تقسیم شده است .درس اول: رادیان است که در ابتدای کار مقیاسی حدید و پرکاربرد را برای اندازه گیری زاویه ها معرفی میکند، درس دوم ،بررسی نسبت های مثلثاتی زاویه های متمم و مکمل را آموزش میدهد .درس سوم معرفی توابع مثلثاتی و نحوهی رسم آنها بر روی صفحه ی مختصات است.

اهمیت یادگیری مثلثات برای دانش آموزان رشته ی ریاضی در درک پدیده های فیزیکی است. زیرا که بسیاری از این پدیده ها با توابع مثلثاتی توصیف می شوند . به عنوان مثال برق شهر یک ولتاژ متناوب است که به صورت سینوسی با زمان تغییر میکند. شما با مطالعه ی درس سوم یعنی توابع مثلثاتی و شیوه ی رسم آنها  در صفحه ی مختصات تا حدودی میتوانید معنای حریان متناوب را حس کنید. یا به عنوان مثالی دیگر برای درک نحوه ی انتشار امواج مکانیکی و سینوسی در یک محیط کش سان نیاز به تسلط کامل بر توابع مثلثاتی دارید.

که در این چند بخش کل فصل چهارم حسابان یازدهم را بطور کامل حل و بررسی نموده اند :

  • بررسی کامل دروس فصل چهارم حسابان یازدهم ریاضی 
  • پاسخ های کامل و حل تمامی سوالات فعالیت ها 
  • پاسخ به تک تک تمرین ها و سوالات به طور مفهومی و با مثال 
  • بررسی و تفهیم مسائل کاردرکلاس و پاسخ به تمامی مطالب مهم دروس 

حل تمرین فصل چهارم حسابان پایه یازدهم ریاضی

در این فصل آشنا می شوید با نسبت های مثلثاتی و روابط آنها با یکدیگر و ارتباط مفاهیم و قوانین ریاضی با زوایا و چگونگی تفاضل زوایا در زیر با چند نمونه مثال از این فایل  شما را جهت آشنایی بهتر درخرید این محصول حل و فصل شده،،، به قول ما ایرونیا هلو راهنمایی می کنیم ،چرا میگم هلو خودتون وقتی این فایل رو باز کردین می فهمین !!!

2فصل4 حسابا11 - گام به گام فصل چهارم حسابان یازدهم | رشته ریاضی

 

Capture 4 - گام به گام فصل چهارم حسابان یازدهم | رشته ریاضی

دانلود حل تمرین فصل چهارم حسابان پایه یازدهم ریاضی

خرید و دانلود از مجموعه وب درس -> اتصال به شبکه امن زرین پال
help webdars - گام به گام فصل چهارم حسابان یازدهم | رشته ریاضی

3000 تومان

  

 

شما نیز دیدگاه خودتان را در مورد این محصول مطرح کنید .ارسال نظر

نوشته های مشابه

  1. سلام من گام به گام فصل های چهارم و پنجم حسابان و گام به گام کامل هندسه یازدهم رو خریدم ولی به ایمیلم واسه دانلود نیومده باید چیکار کنم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن