گام به گام حسابان یازدهم

گام به گام فصل چهارم حسابان یازدهم رشته ریاضی

با سلام ! فایلی که این سری گام به گام فصل چهارم حسابان یازدهم | رشته ریاضی از محصولات وب درس برای شما کاربران گرامی تهیه و تنظیم نموده حل تمرین فصل چهارم حسابان پایه یازدهم ریاضی یا گام به گام فصل چهارم از کتاب حسابان پایه یازدهم ریاضی می باشد .با موضوع جامع و گسترده مثلثات .این فصل نیز هم مانند گام به گام فصل پنجم حسابان یازدهم کاری مفهومی و نامبر وان از گروه دبیران کشور می باشد .این فصل به چهار درس تقسیم شده است .درس اول: رادیان است که در ابتدای کار مقیاسی حدید و پرکاربرد را برای اندازه گیری زاویه ها معرفی میکند، درس دوم ،بررسی نسبت های مثلثاتی زاویه های متمم و مکمل را آموزش میدهد .درس سوم معرفی توابع مثلثاتی و نحوهی رسم آنها بر روی صفحه ی مختصات است.

گام به گام فصل چهارم حسابان یازدهم رشته ریاضی

اهمیت یادگیری مثلثات برای دانش آموزان رشته ی ریاضی در درک پدیده های فیزیکی است. زیرا که بسیاری از این پدیده ها با توابع مثلثاتی توصیف می شوند . به عنوان مثال برق شهر یک ولتاژ متناوب است که به صورت سینوسی با زمان تغییر میکند. شما با مطالعه ی درس سوم یعنی توابع مثلثاتی و شیوه ی رسم آنها  در صفحه ی مختصات تا حدودی میتوانید معنای حریان متناوب را حس کنید. یا به عنوان مثالی دیگر برای درک نحوه ی انتشار امواج مکانیکی و سینوسی در یک محیط کش سان نیاز به تسلط کامل بر توابع مثلثاتی دارید.

اسلاید نمایش فایل:

گام به گام فصل چهارم حسابان یازدهم رشته ریاضی

که در این چند بخش کل فصل چهارم حسابان یازدهم را بطور کامل حل و بررسی نموده اند :

  • بررسی کامل دروس فصل چهارم حسابان یازدهم ریاضی 
  • پاسخ های کامل و حل تمامی سوالات فعالیت ها 
  • پاسخ به تک تک تمرین ها و سوالات به طور مفهومی و با مثال 
  • بررسی و تفهیم مسائل کاردرکلاس و پاسخ به تمامی مطالب مهم دروس 

حل تمرین فصل چهارم حسابان پایه یازدهم ریاضی

در این فصل آشنا می شوید با نسبت های مثلثاتی و روابط آنها با یکدیگر و ارتباط مفاهیم و قوانین ریاضی با زوایا و چگونگی تفاضل زوایا در زیر با چند نمونه مثال از این فایل  شما را جهت آشنایی بهتر درخرید این محصول حل و فصل شده،،، به قول ما ایرونیا هلو راهنمایی می کنیم ،چرا میگم هلو خودتون وقتی این فایل رو باز کردین می فهمین !!!

2فصل4 حسابا11 - گام به گام فصل چهارم حسابان یازدهم رشته ریاضی

 

Capture 4 - گام به گام فصل چهارم حسابان یازدهم رشته ریاضی

دانلود حل تمرین فصل چهارم حسابان پایه یازدهم ریاضی

خرید و دانلود از مجموعه وب درس -> اتصال به شبکه امن زرین پال
help webdars - گام به گام فصل چهارم حسابان یازدهم رشته ریاضی

3000 تومان

  

 

شما نیز دیدگاه خودتان را در مورد این محصول مطرح کنید .ارسال نظر

نوشته های مشابه

  1. سلام من گام به گام فصل های چهارم و پنجم حسابان و گام به گام کامل هندسه یازدهم رو خریدم ولی به ایمیلم واسه دانلود نیومده باید چیکار کنم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

وب درس
بستن