گام به گام ریاضی یازدهم تجربی

گام به گام فصل سوم ریاضی یازدهم تجربی

خب ! درس بچه های تجربی به فصل سوم رسیده و ما هم  تمام تلاش خودمونا کردیم که بتونیم گام به گام فصل سوم ریاضی یازدهم تجربی  و حل تمرین های فصل سوم را برای آنها هرچه زودترآماده کنیم . در این محصول مانند گام به گام فصل اول  و دوم تمامی فعالیت ها و کار درکلاس ها و تمرین های آخر هر درس به صورت کاملا تشریحی پاسخ داده شده است .همان طور که مطلع هستید عنوان این فصل « تابع » نام دارد و اهداف کلی زیر را دنبال می کند.

گام به گام فصل سوم ریاضی یازدهم تجربی

  •   آشنایی باب برخی از انواع توابع
  • وارون تابع و توابع یک به یک
  • اعمال جبری روی توابع

اسلاید نمایشی این فایل:

گام به گام فصل سوم ریاضی یازدهم تجربی

اگر به عنوان های فصل های آینده ی کتاب خود نگاه کرده باشید شاید این احساس به شما دست داده باشد که برای مطالعه ی آنها نیازمند یک دانش قبلی هستید و نمی توانید ابتدا به ساکن شروع به یادگیری آن مباحث بکنید . شما در این فصل قرار است این دانش ابتدایی را بدست آورید و با مفاهیمی مانند ضابطه ی توابع ، مفهوم دامنه و برد ، آشنایی با توابع گویا ،رادیکالی و جزء صحیح ، وارون تابع و توابع یک به یک و… آشنا شوید و همین مباحث است که به شما قدرت تحلیل و بررسی توابع لگاریتمی و نمایی و حد و پیوستگی را می دهد .

گام به گام فصل سوم ریاضی یازدهم تجربی به طور کلی میخواهم این را به شما بگویم که ضعف در یادگیری این فصل مانند ضعف در یادگیری جمع و تفریق و ضرب و تقسیم است و باید تمام تلاش خودتون را برای یادگیری عمیق هر یک از این مباحث بکنید تا پایه و اساس درک ریاضی شما محکم تر بسته شود . نگید ما تجربی هستیم و ما را چه به ریاضی که همین الان ضامن کمربند انفجاری خودمو میکشم و کل این سایتو هرچی که هستُ میفرستم هوااا!!! حالا به نمونه هایی در این زمینه توجه کنید! از دیگر محصولات وب درس در زمینه ریاضی ! مبینید در این سایت  پاورپوینت فصل اول ریاضی یازدهم تجربی

 

گام به گام فصل سوم ریاضی یازدهم تجربی

فصل3 ریاضی 11 - گام به گام فصل سوم ریاضی یازدهم تجربی

گام به گام فصل سوم ریاضی یازدهم تجربی

 

2 فصل3 ریاضی 11 - گام به گام فصل سوم ریاضی یازدهم تجربی

 

دانلود گام به گام فصل سوم ریاضی یازدهم تجربی
خرید و دانلود از مجموعه وب درس -> اتصال به شبکه امن زرین پال
help webdars - گام به گام فصل سوم ریاضی یازدهم تجربی

3900 تومان

  

شما نیز دیدگاه خودتان را در مورد این محصول مطرح کنید .ارسال نظر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

وب درس
بستن