گام به گام حسابان یازدهم

گام به گام فصل سوم حسابان یازدهم

سلام ،بالاخره انتظار ها به پایان رسید و اگرچه یکم دیر تر ولی سرانجام تونستیم گام به گام فصل سوم حسابان یازدهم ، حل تمرین فصل سوم حسابان یازدهم را برای شما آماده کنیم .در این کتابچه ی الکترونیکی پاسخ تمامی تمرین ها و کاردرکلاس ها ی فصل سوم آورده شده است و مشابه حل تمرین های قبلی با حل کاملا تشریحی و ذکر نکات آموزشی و گاهی پاسخ به سوالات به چند روش متفاوت مفاهیم این فصل را به زبان ساده به شما آموزش می دهد.

گام به گام فصل سوم حسابان یازدهم

.همانطور که میدانید عنوان فصل سوم توابع نمایی و لگاریتمی است و در طول این درس تلاش شده است تا در ابتدا شما را با مفهوم لگاریتم و سپس با خواص این تابع پر کاربرد آشنا سازد.لگاریتم و مخصوصا لگتریتم طبیعی که در سال آینده با آن آشنا می شوید تابعی است که در توصیف پدیده های فیزیکی و شیمیایی بسیار کاربرد دارد. یادمه سال چهارم تو حل مسایل مربوط به اسید ها و بازها تابع لگاریتم خواص آن خیلی استفاده میشد.خلاصه کلام اینه که لگاریتم رو اگه خوب یاد نگیری بعدآ <<<<مشکل برات پیش میاد کسگم!!!

اسلاید نمایش این فایل :

چون عجله داشتیم فرصتی برای تایپ و ویرایش نبود و مجبور شدیم گام به گام رو به صورت دست نویس در اختیار شما قرار بدیم ولی خداییش دست خطم خوبه و میشه خوند.

گام به گام فصل سوم حسابان یازدهم

3 2 - گام به گام فصل سوم حسابان یازدهم

گام به گام فصل سوم حسابان یازدهم

2 2 - گام به گام فصل سوم حسابان یازدهم

گام به گام فصل سوم حسابان یازدهم

1 2 - گام به گام فصل سوم حسابان یازدهم

گام به گام فصل سوم حسابان یازدهم

وقتی داشتم حل تمرین فصل سوم حسابان یازدهم رو واستون آماده میکردم به چتد مورد تو کتاب رسیدم که خیلی اعصابم رو خورد کرد . اینکه چرا مولف های کتاب حسابان یازدهم که برای بچه های رشته ی ریاضی کتاب تالیف می کنند ، به جای آشنا کردن بچه ها با پدیده های فیزیکی و شیمیایی مرتبط با رشته ی خودشون سعی می کنند از کپک و باکتری و تصفیه کن آب برای آنها سوال طرح کنند .خب به جای این چیزای حال به هم زن میشه بچه ها را با مفاهیمی مثل دامنه ی ولتاژ در شارژ و دشارژ خازن و سیم پیچ و یا میرایی دامنه ی نوسانات جامدات و فنر آشنا کرد که آنها هم رفتار نمایی و لگاریتمی دارند و در آینده در رشته های مهندسی مثل برق و مکانیک بچه ها با آنها آشنا می شوند.

دانلود گام به گام فصل سوم حسابان یازدهم

خرید
help webdars - گام به گام فصل سوم حسابان یازدهم

4000 تومان

چجوری از وب درس خرید کنیم ؟

به سریع ترین و راحت ترین روش ممکن ! آموزش ویدیویی هم این زیر داریم ، اول روی دکمه پرداخت کلیک میکنین بعد و به صفحه پرداخت منتقل میشین ، بعد از پرداخت یه راست میرین تو صفحه دانلود ! برای اینکه خیالتون راحت باشه ما فایل رو به ایمیل شما هم همون لحظه ارسال میکنیم .

  

شما نیز دیدگاه خودتان را در مورد این محصول مطرح کنید .ارسال نظر
مشاوره

معمولا بسیاری از ما یادگیری را یادگیری را خیلی سطحی تعریف میکنیم و آن را با بلد بودن مساوی میدانیم ، اما یادگیری یعنی شما مطلبی را خوانده اید و آن ار فهمیده اید و آن را مرور کرده اید و میتوانید مباحث مربوط به آن را تشخیص دهید و سوال های مرتبط با آن را تجزیه تحلیل کنید .  دانش آموزانی که میگویند با وجود مطالعه ی بسیار نمی توانند سوال های ترکیبی را پاسخ بدهند اما از پس سوال های عادی به راحتی بر می آیند مشکلشان در همین نکته است .

نوشته های مشابه

وب درس
بستن