گام به گام ریاضی یازدهم تجربی

گام به گام فصل دوم ریاضی یازدهم رشته ی تجربی

الان وقتش رسیده که گام به گام فصل دوم ریاضی یازدهم رشته ی تجربی را در اختیار شما قرار بدهیم.همان طور که میدانید عنوان این فصل  « هندسه » است و شما درطول این فصل با مفاهیمی شامل : ترسیم های هندسی ، استدلال و قضیه ی تالس و تشابه مثلث ها آشنا می شوید . این محصول یعنی حل تمرین فصل دوم ریاضی یازدهم رشته ی تجربی تمامی بخش های این فصل را اعم از : فعالیت ها ، کار در کلاس و تمرین ها را به شیوه ی کاملا تشریحی پاسخ داده است.

گام به گام فصل دوم ریاضی یازدهم رشته ی تجربی

من خودم در رشته ی ریاضی تحصیل میکنم و برای من سخته که بخوام از اهمیت هندسه وقضیه های متفاوت اش برای تجربی ها بنویسم ولی جدای از کاربرد های مهم در حل مسایل ریاضی ، به این نکته پی بردم که مطالعه ی هندسه و درک قضیه های اون تاثیر خیلی زیادی در افزایش توانایی و قدرت مغز در تحلیل موضوعات مختلف را به دنبال داره.اما خیلی وقتا هم وقتی بدون کمک کسی یا کتابی میخواستم  سوال سختی را حل کنم سر درد میگرفتم. مدت ها بعد فهمیدم به خاطر استفاده از کتاب های ناکارآمد بود وبه خاطر همونا به بن بست میخوردم. یعنی در این درس در انتخاب منابع کمک درسی باید وسواس بود.

مسلما دانش آموران رشته ی تجربی هم ناچاراند بر روی چنین درسی گاهی وقت کمتری را بگذارند به همین خاطر توصیه میکنم در کنار مطالعه ی ریاضی و مخصوصا هندسه  از گام به گام ها و حل تمرین ها به شیوه ی صحیح استفاده کنند تا علاوه بر افزایش بازدهی مطالعه در زمان هم صرفه جویی کنند .خب به هر حال یه جورایی داریم مسابقه میدیم و توی مسابقه زمان خیلی مهمه!

گام به گام فصل دوم ریاضی یازدهم رشته ی تجربی

خب مشاوره کافیه و بهتره بازم بریم سراغ محصولمون یعنی گام به گام فصل دوم ریاضی یازدهم رشته ی تجربی.

گام به گام فصل دوم ریاضی یازدهم رشته ی تجربی

فصل دوم ریاضی تجربی ها مباحث زیر را شامل میشود: محصولات بیشتر  این سایت از پاورپوینت های زیست و جزوه ها و گام به گام های  فیزیک و یا شیمی و دیگر فایل ها به بهترین ها دسترسی دارید.

  • ترسیم های هندسی
  • خواص عمود منصف و ترسیم آن
  • رسم عمود منصف یک پاره خط، از نقطه ای روی آن، از یک نقطه ی غیر واقع بر آن
  • رسم خط موازی با خط داده شده از یک نقطه ی غیر واقع بر ان
  • خواص نیم ساز و ترسیم آن
  • استدلال و قضیه ی تالس ، نسبت و تناسب،تعمیم قضیه
  • برهان خلف،قضیه های دوشرطی،مثال نقض
  • تشابه مثلث ها، روابط طولی در مثلث قایم الزاویه
    گام به گام فصل دوم ریاضی یازدهم رشته ی تجربی 

تمامی بخش های فوق را پوشش داده و برای هر سوال پاسخی تشریحی مهیا کرده است.نمونه تصاویر  , همچنین اسلاید نمایشی از این محصول را ببینید :

 

Ca34343434pture - گام به گام فصل دوم ریاضی یازدهم رشته ی تجربی Captص3فق5ص3ure - گام به گام فصل دوم ریاضی یازدهم رشته ی تجربی Caص3ص35فpture - گام به گام فصل دوم ریاضی یازدهم رشته ی تجربی

خرید و دانلود از مجموعه وب درس -> اتصال به شبکه امن زرین پال
help webdars - گام به گام فصل دوم ریاضی یازدهم رشته ی تجربی

3900 تومان

  

شما نیز دیدگاه خودتان را در مورد این محصول مطرح کنید .ارسال نظر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن