گام به گام فیزیک دهم

گام به گام فصل اول فیزیک دهم

سلام ! به قول خودمون عمل کردیم و توی وبسایت جدیدمون بعد از اون تجربه قدیمی بهرترین محصولاتمون رو ارائه بدیم از جمله گام به گام فصل اول فیزیک دهم با عنوان اندازه گیری و کمیت های فیزیکی ! گام به گام فصل اول فیزیک دهم رو برای شما آماده کردیم ! راستی ! از بحث خارج نشیم و بریم سر اصل مطلب ! البته تا یادمون نرفته چند تا اصطلاح انگلیسی هم خوبه در مورد این فصل بلد باشین :

  • Measurement یعنی اندازه گیری
  • Density یعنی چگالی
  • error هم که یعنی خطا !
  • Precision یعنی دقت !

به فیلم معرفی این گام به گام توجه نمایید :

گام به گام فصل اول فیزیک دهم با عنوان اندازه گیری

تمامی فعالیت ها ، سوالات ، پرسش ها ، ازمایش ها ، تمرینات و پرسش های آخر درس و … رو به صورت تشریحی و کامل در قالب یک فایل PDF داره ! پاسخ تمرینات فصل ۱ فیزیک دهم کاملا شیک و قشنگ تایپ شده و در هر صفحه در چند قسمت اول متن سوال هر فعالیت یا پرسش آورده شده و بعد هم پاسخ به صورت کاملا تشریحی همراه با تصاویر برای یادگیری بهتر برای شما آورده شده . اگه پاسخ تمرینات کل کتاب یعنی گام به گام فیزیک دهم رو میخواین اینجا کلیک کنین !

چرا PDF ؟

راستی ! مزیت PDF چیه ؟ متفاوت باشین ! جوری کتاب بخر که همه جا بتونی ازش استفاده کنی ! تو مدرسه ! تو ایستگاه ! تو راه ! امسال شما دهمی هستین و دهم خیلی پیچیده تر شده مسائل کتاب جدی شدن و نباید به راحتی از روشون رد بشین و برین ! باید گام به گام فصل اول فیزیک دهم رو تشریحی یاد بگیری و فیزیک رو خوب بفهمی ! همونطور که میدانید فصل اول فیزیک دهم همیشه یکی از تست های کنکور را به خودش اختصاص داده که زدن اون تست به یادگیری دقیق و تشریحی این فصل بستگی داره ! چند نمونه تصویر از این گام به گام رو ببینید :

2نمونه تصویر گام به گام فصل اول فیزیک دهم - گام به گام فصل اول فیزیک دهم 3نمونه تصویر گام به گام فصل اول فیزیک دهم - گام به گام فصل اول فیزیک دهم 3نمونه تصویر گام به گام فصل اول فیزیک دهم4 - گام به گام فصل اول فیزیک دهم تصویر گام به گام فصل اول فیزیک دهم - گام به گام فصل اول فیزیک دهم

همانطور که میبینید این گام به گام با بقیه گام به گاما فرق داره ! در این فایل پاسخ تمامی پرسش ها به صورت کامل و مفهومی با استفاده از شکل های خود کتاب اموزش داده شده که در یادگیری شما بسیار موثر است !

خرید و دانلود گام به گام فصل اول فیزیک دهم

خرید و دانلود با قیمت ۳۰۰۰ تومان
3000 تومان

  

شما نیز دیدگاه خودتان را در مورد این محصول مطرح کنید .ارسال نظر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن