جزوهگام به گام زمین شناسیگام به گام زمین شناسی یازدهم

گام به گام زمین شناسی یازدهم پاسخ به فعالیت های کتاب

گام به گام زمین شناسی یازدهم

به نام خدا!در این فایل از بین کمک درسی های کلاس یازدهم ، پاسخ کل فعالیت های زمین شناسی یازدهم تجربی و ریاضی را قرار دادیم . این محصول کاری تاپ و عالی توسط استاد ارجمند آقای محسن یوسفی تهیه شده است . زمین شناسی از دروس پایه یازدهم میباشد که به هر حال باید یه جورایی پاسش کرد و بنابراین بهتر است قبل از شروع مطالعات خود برنامه ای برای عید تهیه کنید تا با اجرا کردن آن گامی مثبت به سمت هدف خود بردارید.توصیه ای که داریم این است که همگام با برنامه آزمون های آزمایشی پیش بروید. دقت کنید که قرار نیست کل مباحث را در ایام عید مطالعه کنید بلکه مباحثی که تعیین کردیم را قرار است به وسیله تست زنی مرور و تقویت کنید.خب کافیه !بهتره یه فرصتی به گام به گام بدیم تا محتواش رو ببینیم وبفهمیم چی داره،

گام به گام زمین شناسی یازدهم

11 - گام به گام زمین شناسی یازدهم پاسخ به فعالیت های کتاب
پاسخ کل فعالیت های زمین شناسی یازدهم مشترک برای تجربی و ریاضی

 

گام به گام زمین شناسی یازدهم

زمین شناسی - گام به گام زمین شناسی یازدهم پاسخ به فعالیت های کتاب
پاسخ کل فعالیت های زمین شناسی یازدهم مشترک برای تجربی و ریاضی

 

گام به گام زمین شناسی یازدهم

مطلب پیشنهادی : حل تمرین های فصل سوم فیزیک دهم | تجربی و ریاضی

توجه: برای خواندن فصل‌هایی که به یکدیگر وابسته نیستند ابتدا سعی کنید فصل‌‌هایی را اولویت اول مطالعه قرار دهید که ارزش نمره‌ بالاتری دارند و این فصل‌ها را بیش‌تر بخوانید و بعد از خواندن و تسلط بر آن‌ها به سراغ فصل‌های دیگر بروید.

پاسخ کل فعالیت های زمین شناسی یازدهم مشترک برای تجربی و ریاضی

آرزوی تو یه گوشه از جهان ھست واسه رسیدن بھش باید بری باید بخونی باید تلاش کنی حقت ھست. نه کسی جاشو میگیره و نه کسی برش میداره اون فقط و فقط برای توئه حالا تصمیم با خودته تلاش کنی و آرزوی گمشده پیدا کنی یا بشینی و روزای از دست رفتتو بشماری بشینی و از نرسیدن و نشدن بگی… .

راستی از سایر محصولات وب درس مانند پاورپوینت های جامعه شناسی و عربی و زبان انگلیسی  حتما دیدن کنید!. راستی اینو بهتون نگفتم پاورپوینت اشعار ما رو تا حالا دانلود کردین؟؟ باید بگم خدایش پاورپوینت های وب درس رودست ندارن یه سر به ادبیات بزنید . قول میدم خوشتون بیاد .

تصویر گام به گام زمین شناسی که براتون گذاشتیم .امید وارم خوشتون اومده باشه .

دانلود گام به گام زمین شناسی یازدهم
خرید
help webdars - گام به گام زمین شناسی یازدهم پاسخ به فعالیت های کتاب

3000 تومان

 

 

 

شما نیز دیدگاه خودتان را در مورد این محصول مطرح کنید .ارسال نظر
مشاوره

توجه داشته باشید دبیرانی که برای تصحیح برگه‌های امتحان انتخاب می‌شوند اصلا حوصله خواندن دست خط بد را ندارند، برای همین یه خط قرمز بزرگ میکشند رو کل جواب سوال!-از هر نقطه ای که فکر میکنید می تونه به نقاط مفید و قوت  بیافزاید را در نظر داشته باشید .و از هر گونه منفی گرفتن حذر کنید .اینا توصیه ساده ولی کارآمد هستند .توصیه میکنم یه سری به گام به گام های وب درس بزنید.مثلا .ریاضی  آمار یا …..

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

وب درس
بستن