جزوهگام به گام ریاضی تجربیگام به گام ریاضی یازدهم تجربی

گام به گام ریاضی یازدهم تجربی-حل تمرین ریاضی یازدهم تجربی

سلام خدمت بچه های سخت کوش تجربی ! امروزگام به گام ریاضی یازدهم تجربی-حل تمرین ریاضی یازدهم تجربی محصول درجه یک واسه شما آماده کردیم و اون چیزی نیست جز حل تمرین ریاضی یازدهم تجربی !!! این فایل در قالب PDF منتشر شده است و شامل حل تمامی تمرین های کتاب ریاضی یازدهم تجربی به صورت کاملا تشریحی و تایپ شده می باشد.

شما با استفاده از جنین محصولی میتوانید مسایل آخر هر درس را یاد بگیرید و مسلط شوید . در ضمن به شما پیشنهاد میکنم اگر نیاز دارید به بعضی از مباحث ریاضی مسلط شوید از پکیج آموزش ریاضی دهم و یازدهم هم که به صورت موضوعی بسیاری از مطالب ریاضی دهم و یازدهم را پوشش می دهد استفاده کنید و از یک کلاس آموزشی چند رسانه ای بهره مند شوید .

گام به گام ریاضی یازدهم تجربی-حل تمرین ریاضی یازدهم تجربی

گام به گام ریاضی یازدهم تجربی

راستش اصلا اسم پشتکار که میاد من همیشه یاد بچه های تجربی میفتم. واقعا دستیابی به یک رتبه ی خوب در میان یک جمعیت نیم میلیونی فقط با سرسختی و پشت کار به دست میاد. اما حواستون باشه زحمت بیجا نکشید .یعنی سعی کنید تلاشتون رو بیشتر روی درس هایی بگذارید که در شرایطی مثل کنکور بازدهی بالایی دارند .اینکه کدام درس را انتخاب کنید به ذوق و استعداد خودتان بستگی دارد  اما از من میشنوید ریاضی برای تجربی ها بسیار بازدهی بالایی دارد . لازم نیست برای درصد های خیلی بالا برنامه ریزی کنید . اگه بتوانید حدود پنجاه درصد ریاضی را در کارنامه ی خود ثبت کنید متوجه تغییر چشمگیری در تراز و رتبه ی خود خواهید شد .به نمونه های از این محصول توجه بفرمایید :

گام به گام ریاضی یازدهم تجربی-حل تمرین ریاضی یازدهم تجربی

بهترین شیوه برای مطالعه ی ریاضی :
 • ۱-قبل از تدریس آموزگار حدود بسیت دقیقه بامطالبی که قرار است تدریس بشود سر و کله بزنید . این کار به شما کمک می کند در هنگام تدریس به سرعت به هدف مدرس خود از بیان برخی مطالب پی ببرید .
 • ۲-معمولا نوشتن جزوه و نکته برداری سر کلاس در یادگیری بسیار موثر است البته این به شیوه ی تدریس و توانایی خودتان بستگی دارد .
 • ۳-تا هشت ساعت بعد از کلاس دوباره جزوه ای که نوشته اید را مطالعه کنید این کار باعث تثبیت مطالب در ذهن شما می شود .
 • ۴-سپس به سراغ فعالیت ها و کار در کلاس ها بروید . آنها را بررسی کنید و نکته هایی را از دل آنها استخراج کرده و یادداشت کنید .
 • ۵-تست های آسان  مربوط به مبحث مورد نظر را ررسی کنید و نکته هایی را از دل آنها استخراج کرده و یادداشت کنید . در این مرحله اصلا محدودیت زمانی ندارید زیرا هدف یاد گیری است .
 • ۶-اکنون فرصت دارید استراحت کنید و  حتی مشکلی نیست که در مطالعه ی این مبحث  وقفه ی یک روزه بیفتد .
 • ۷- با مسایل آخر فصل کشتی بگیرید و از هدف مولف از طرح سوالات مهم آگاه شوید .
 • ۸-تست های سخت تر بدون محدودیت زمانی ! باز هم هدف یادگیری است .
 • ۹-بازهم فرصت استراحت هست .  یا می توانید به مطالعه ی درس های دیگر بپردازید .
 • ۱۰- تست های زمان دار . با استارت کرنومتر چند تا تست را جدا کرده و  بزنید .
 • ۱۱-کارنامه ی تست های زمان دار را تحلیل کنید . روش های صحیح تان را حفظ کنید و به دلیل پاسخ های غلط تان برسید .
 • شما اکنون در ریاضی موفق هستید! به قول استاد حیدریان موفقیت بهتون میاد!!

گام به گام ریاضی یازدهم تجربی-حل تمرین ریاضی یازدهم تجربی

  بزودی ….

شما نیز دیدگاه خودتان را در مورد این محصول مطرح کنید .ارسال نظر
مشاوره

شیوه برای مطالعه ی ریاضی

-قبل از تدریس آموزگار حدود بسیت دقیقه بامطالبی که قرار است تدریس بشود سر و کله بزنید . این کار به شما کمک می کند در هنگام تدریس به سرعت به هدف مدرس خود از بیان برخی مطالب پی ببرید .

معمولا نوشتن جزوه و نکته برداری سر کلاس در یادگیری بسیار موثر است البته این به شیوه ی تدریس و توانایی خودتان بستگی دارد .

تا هشت ساعت بعد از کلاس دوباره جزوه ای که نوشته اید را مطالعه کنید این کار باعث تثبیت مطالب در ذهن شما می شود .

سپس به سراغ فعالیت ها و کار در کلاس ها بروید . آنها را بررسی کنید و نکته هایی را از دل آنها استخراج کرده و یادداشت کنید .

تست های آسان  مربوط به مبحث مورد نظر را ررسی کنید و نکته هایی را از دل آنها استخراج کرده و یادداشت کنید . در این مرحله اصلا محدودیت زمانی ندارید زیرا هدف یاد گیری است .

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن