گام به گام جغرافیاگام به گام جغرافیا یازدهم

گام به گام جغرافیای یازدهم رشته انسانی – پاسخ فعالیت ها و پرسش ها

درود به کاربران خوب انسانی وب درسی ! در این مطلب برای شما گام به گام جغرافیای یازدهم رشته انسانی رو قرار دادیم . کتاب جغرافیای یازدهم رشته انسانی یکی از کتاب های مهم این رشته هست که توی کنکور هم میاد به شما پیشنهاد میکنیم خیلی خیلی خوب این درس رو مطالعه کنین و صفحه به صفحه این کتاب را بررسی کنید ! اما شیوه خوندن دروس حفظی رو هم بزارید تا به شما توضیح دهیم . فقط کمی توضیح که نه وقت شما گرفته بشه و نه وقت ما ! دروس حفظی تحلیلی با دروس حفظی غیرتحلیلی کمی متفاوت هستند مثلا دروس منطق یا زیست شناسی رشته تجربی ها دروس تحلیلی یا به اصطلاح خودشون مفهومی هستند و خوندن این درس ها فرق میکنه !

گام به گام جغرافیای یازدهم رشته انسانی – پاسخ فعالیت ها و پرسش ها

اما جغرافیا درس مفهومی نیست و بیشتر به خاطر سپاری دقیق مطالب با شکل ها و نقشه ها اهمیت داره !پس پیشنهاد ما به شما در خوندن این درس به این شیوه هست : اول کتاب درسی رو یک بار خوب خوب رو خوانی کنید ، سپس یک آزمون از خود بگیرید و نقاط ضعف و قوت خودتون رو شناسایی کنید ، حالا به کتاب درسی برگردید و نکات مهم را در کتاب مشخص کرده و یک خلاصه نویسی مفید و مختصر برای شب آزمون و کنکور یا امتحان آماده کنید . دقت کنید که فعالیت های این درس از اهمیت زیادی برخوردار هستند و صد درصد از آنها سوال و تست مطرح خواهد شد .

پاسخ فعالیت های جغرافیای یازدهم رشته انسانی

این فایل با بررسی صفحه به صفحه کتاب جغرافیای یازدهم رشته انسانی به بررسی کامل فعالیت های این کتاب پرداخته است . به عبارت دیگر فعالیت های هر درس را همراه با پاسخ آنها شماره بندی کرده است و برای مطالعه یا به عنوان مرجع پاسخ بسیار مفید است . فایل گام به گام جغرافیای یازدهم رشته انسانی را می توانید با فرمت PDF در کامپیوتر ، لپ تاپ و تبلت یا گوشی همراه هوشمند خودتان داشته باشید . در این قسمت از مطلب چند نمونه تصویر از این گام به گام را برای شما قرار داده ایم و بعد هم میریم سراغ دانلود فایل :

 

یازدهم - گام به گام جغرافیای یازدهم رشته انسانی - پاسخ فعالیت ها و پرسش هایازدهم انسانی - گام به گام جغرافیای یازدهم رشته انسانی - پاسخ فعالیت ها و پرسش ها

خرید پی دی اف قیمت/۴۰۰۰تومان
help webdars - گام به گام جغرافیای یازدهم رشته انسانی - پاسخ فعالیت ها و پرسش ها

4000 تومان

 

 

شما نیز دیدگاه خودتان را در مورد این محصول مطرح کنید .ارسال نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن