گام به گام جامعه شناسی یازدهم

گام به گام جامعه شناسی پایه یازدهم – درس اول تا هشتم

جزوۀ دروس و پاسخ فعالیت ها

گام به گام جامعه شناسی پایۀ یازدهم انسانی

با سلام به دانش آموزان و دبیران محترم . در این فایل از سایت وب درس گام به گام جامعه شناسی پایۀ یازدهم انسانی را برای شما قرار دادیم . در این محصول که از درس اول تا درس هشتم کتاب جامعه شناسی را مورد بررسی و تحلیل قرارداده است . تمامی بحث های دروس را باز نموده و درس به درس این هشت درس را به روشنی و بیانی روان آورده است . از درس اول که پیرامون جهان اجتماعی و طبیعی ،، نقش فرهنگ و هویت افراد در این جهان با موضوعات مختلف فرهنگی اجتماعی سیاسی و طبیعی ، جهان انسانی و چگونگی تاثیر پذیری فرهنگ در سایر عناوین ،اشارۀ قرآن و آثار آن در زندگی معنوی و دنیوی بشر ، بررسی جوامع مختلف در اوروپا در قبل و بعد از انقلاب های مردمی ، تحلیل در بارۀ جوامع  سیاسی و مذهبی در دوران رنسانس ، بررسی واژه های امپریالیسم و سکولاریسم و دیکر نقش سلطه های استعمار جهانی با شعار آبادانی و به زنجیر کشیدن مستعمرات خود و خلاصۀ مطلب این که در این اوضاع شیر تو شیر  سیاسی جهان، امپریالیسم ها و دیکتاتورها و سلطۀ اقتصادی و فرهنگی این جوامع به ظاهر آباد در جهان سوم و به یغما بردن ثروت ملل مستضعف را در این محصول مورد نقد و بررسی نموده است .

در گام به گام جامعه شناسی یازدهم  ، به شناخت برتری نسبت به اوضاع و احوال دنیای اطراف خود و جوامع گوناگون دست پیدا می کنید . گذشته از درس و کتاب چنین مطالعاتی مانند این فایل اطلاعات سیاسی و اجتماعی هر فرد را بالا میبرد و این خود در سواد سیاسی جامعه نقش مهمی را ایفا میکند  . در ادامۀ این مطلب به بخش هایی که این فایل پوشش داده است ،عبارتند از

پاسخ به سوالات متن درس و پاسخ فعالیت ها

  • باسخ به سوالات متن درس ها از درس اول تا درس هشتم
  • پاسخ به فعالیت ها و تشریح نمودن مسایل و بحث های متن دروس

برای شناخت این محصول نمونه هایی در زیر قرار داده ایم  لطفا توجه فرمایید تا در دانلود این فایل روشن تر باشید .

شناسی یازدهم - گام به گام جامعه شناسی پایه یازدهم - درس اول تا هشتم

 

شناسی11 - گام به گام جامعه شناسی پایه یازدهم - درس اول تا هشتم

شناسی - گام به گام جامعه شناسی پایه یازدهم - درس اول تا هشتم

خرید پی دی اف قیمت / ۳۰۰۰ومان
help webdars - گام به گام جامعه شناسی پایه یازدهم - درس اول تا هشتم

3000 تومان

 

 

شما نیز دیدگاه خودتان را در مورد این محصول مطرح کنید .ارسال نظر
مشاوره

اگر بعد از شناختن اشکالات خود در نیم سال اول ،برای رفع آنان مصمم باشید ،می توانید تغییری را برای خود ایجاد کنید . در این صورت شاهد ایجاد تغییراتی مثبت در نیم سال دوم خود خواهید بود .شناخت کافی از روش شخصی مطالعۀ هر درس می تواند کارنامۀ فعالیت شما را روشنتر کند و برای برنامه ریزی نیم سال دوم بهتر و هدف مندانه تر با مطالعۀ بیشتری پیش بروید .و ساعات مطالعه را بالاتر ببرید . دراین صورت به پیشرفتی قابل توجه دست پیدا میکنید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن