پاورپوینت زیست شناسی یازدهم

پاورپوینت فصل هشتم زیست شناسی یازدهم

خلاصه مطلب

  • تمام گل هایی که در طبیعت میبینیم و یا بوته های میوه و یا درختان میوه این عناصر طبیعی چگونه تکثیر می شوند ! با چه عواملی روبهرو هستند تا زایش صورت بگیرد ! در این فایل از وب درس به این سوالات پاسخ داده شده است .پاورپوینت فصل هشتم زیست شناسی یازدهم .

سلام ! وقتی در دامان طبیعت قدم میزنیم اطرافمان را انواع گلها و گیاهان خوش عطر و بو فراگرفته است . تا به حال این سوال برای شما پیش آمده که این همه گل به این زیبایی چگونه تکثیر می شوند؟! چگونه دامن طبیعت را با این فراوانی می پوشانند! پاورپوینت فصل هشتم زیست شناسی یازدهم تمام این اطلاعات را درون خود دارد و به شما می گوید که این گلها و یا درختان و بوته های حامل میوه چگونه خلق می شوند و چگونه تکثیر میگردند . اسلاید زیست شناسی یازدهم  به بحث مفصل این فصل می پردازد .

پاورپوینت فصل هشتم زیست شناسی یازدهم

عنوان :  تولید مثل نهاندانگان

  •  گفتار اول-تولید مثل غیر جنسی در گلها و درختان و بوته ها
  •  گفتار دوم -تولید مثل جنسی در گلها و درختان و یا بوته ها
  •  گفتار سوم – از یاخته تا تخم گیاه 

به نمونه تصاویر این powerpoint  توجه فرمایید :

 

هشتم زیست یازدهم - پاورپوینت فصل هشتم زیست شناسی یازدهم

powerpoint فصل هشتم زیست شناسی یازدهم

برای زیست شناسی باید برنامه ای خاص این درس داشته باشید . مرور و تکرار کردن در درس زیست از اهمیت فوق العاده‌ای برخوردار است به همین دلیل توصیه می کنیم حداقل روزی ۷۵ دقیقه تا ۳ ساعت به مطالعه این درس اختصاص دهید.  خودتان به این امر واقف هستید که درس زیست شناسی پر شده از اسم های سخت و علمی به خاطر همین باید یه کمی بیشتر روی آن تمرکز کنید تا این عبارات و نام های علمی از یادتون نره چون فرّارند

یازده - پاورپوینت فصل هشتم زیست شناسی یازدهم

راستی بهتون پیشنهاد میکنم حتما از گام به گام شیمی یازدهم هم دیدن کنید و اگه خوشتون اومد تهیه کنید !!

 اسلاید فصل هشتم زیست شناسی یازدهم با عنوان : تولید مثل نهاندانگان

می دانید هر درسی روش خاصی برای مطالعه دارد و درس زیست شناسی هم از این قانون مستثنی نیست . درس زیست شناسی را بهتر است با روش خاص خود که حضورتان عرض می کنیم باید مطالعه نمود بدین گونه که :

  1. مطالعه اجمالی و روزنامه وار در حد ۱۵ دقیقه
  2. مطالعه عمیق هر پاراگراف و خط کشی زیر نکات  مهم از جمله قیدها و کلمات تاکیدی
  3. بیان هر پاراگراف برای خود
  4. طرح سوال از هر پاراگراف (سوالاتی که احتمال می دهید امکان طرح شدن آن در کنکور سراسری وجود دارد)
  5. تفکر بر روی جملات و یا پاراگراف هایی که احساس می کنید امکان ترکیب شدن با فصول دیگر از سایر کتاب های زیست شناسی وجود دارد. در پاورپوینت فصل هشتم  زیست شناسی یازدهم ما نه تنها در این محصول بلکه در سایر پاورپوینت های وب درس طوری این فایل ها را طراحی نموده ایم تا تمام مطالب مهم از دید شما مخفی نماند و تمام نکات و مسائل نکته ایی را یا با رنگ نوشته و یا در  کادر قرار دادیم . محصولات وب درس از کیفیت خاص و استاندارد برخوردارند و شما هم خوب یه سری به این فایل ها بزنید !

یازدهم - پاورپوینت فصل هشتم زیست شناسی یازدهم

دانلود پاورپوینت فصل هشتم زیست شناسی یازدهم
خرید پاورپوینت قیمت۳۵۰۰تومان
help webdars - پاورپوینت فصل هشتم زیست شناسی یازدهم

4000 تومان

 

 

 

شما نیز دیدگاه خودتان را در مورد این محصول مطرح کنید .ارسال نظر
مشاوره

تست زدن و حل نمونه‌ سؤال   تست زدن هم به تسلط شما کمک میکنه و هم به شما نشون میده کدوم مباحث از درجه اهمیت بیشتری برخوردار هستن. بنابراین به شما توصیه میکنیم به جای تکرار کردن مباحث، زمان خودتون رو به تست زنی اختصاص بدید. حتما در نظر داشته باشید که تست‌های مهم و تست‌هایی رو که اشتباه پاسخ میدید رو علامت دار کنید تا با زدن مجدد اون‌ها نکات مهم برای شما مرور بشن. مشاور محصل ایرانی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

وب درس
بستن