پاورپوینت شیمی یازدهم

پاورپوینت فصل دوم شیمی یازدهم

سلام حالتون چطوره ؟! در این مطلب تصمیم داریم پاورپوینت فصل دوم شیمی یازدهم را که توسط تیم وب درس آماده شده است برای دانلود قرار دهیم .این محصول با درسنامه ای روان و ذکر نکات آموزشی در کنار تصاویر مهم کتاب گزینه ی بسیار مناسبی برای مطالعه و آموزش است و به کاربران وب درس توصیه می شود پاورپوینت فصل دوم شیمی یازدهم را از دست ندهند .

پاورپوینت فصل دوم شیمی یازدهم

مستحضرید که عنوان این فصل «در پی غذای سالم» نام دارد اما موضوع درس همان انرژی گرمایی و آنتالپی است که در دروس فیزیک با آن اشنا شده اید .در این فصل در ابندا با مفهوم ماده و انرژی ، سینتیک شیمیایی و ترموشیمی سر و کله خواهید زد.و سپس رابطه ی دما و انرژی جنبشی را بررسی خواهید کرد و پس از آن میتوانید تفاوت واکنش های فشار ثابت و حجم ثابت و گرماده وگرما گیر را احساس کنید . در نهایت در بخش پیوند با زندگی با نقش گرما در واکنش هایی که در اطراف ما در حال انجام است آشنا میشوید. همچنین در این فصل و در فصل سوم شیمی یازدهم با تعدادی از گروه های عاملی مواجه خواهید شد .گروه های عاملی ترکیبات خاصی هستند که وجود آنها در بعضی از مواد ویژگی های منحصر به فردی را به آنها می بخشد.

اسلاید نمایش پاورپوینت فصل دوم شیمی یازدهم

پاورپوینت فصل دوم شیمی یازدهم

مطلب پیشنهادی : پاورپوینت فصل سوم شیمی یازدهم

باید بگم در پاورپوینت فصل دوم شیمی یازدهم چند سوال چهارگزینه ای هم هست . اما متاسفانه در چند سال اخیر درس شیمی در کنکور آنقدر سخت شده است که شما به مطالعه ی منابع بسیار بسیار بیشتری احتیاج خواهید داشت. از این قسمت کتاب یعنی فصل دوم شیمی یازدهم حدود سه یا چهار تست در کنکور سراسری میاد پس تلاش خودتونو بکنید .

فصل دوم شیمی 11 - پاورپوینت فصل دوم شیمی یازدهم

دانلود پاورپوینت فصل دوم شیمی یازدهم

خرید
help webdars - پاورپوینت فصل دوم شیمی یازدهم

5000 تومان

 

  

شما نیز دیدگاه خودتان را در مورد این محصول مطرح کنید .ارسال نظر
مشاوره

بازیابی چیست؟؟؟ همان یادگیری عمیق و کاربردی است و چیزی جز درس خواندن عادی روزانه ی شما نمیتواند باشد. بازیابی باید در مراحل مطالعه ی شما قرار بگیرد و باید مراحل مطالعه ی خود را دوباره چیدمان کنید . معمولا کسانی که عادت به تکرار مطالب دارند ، فکر میکنند با مطالعه ی چندباره ی این مطلب ، یادگیری آنها افزایش می یابد ، در حالی که فقط زمان آنها تلف می شود. بازیابی در واقع با سوال کردن وحل مسأله ، مطالعه ی مجدد مطالب را جهت دار می کند .

پژمان عبداللهیان

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

وب درس
بستن