پاورپوینت ریاضی یازدهم

پاورپوینت فصل اول ریاضی یازدهم تجربی

هندسۀ تحلیلی و جبر -تابع درجۀدو معادلات رادیکالی-معادلات گویا و معادلات رادیکالی

با سلام به بچه های تجربی . در این فایل یکی از کارهای درجه یک و مفصل را براتون قراردادیم ، پاورپوینت ریاضی پایۀ یازدهم رشتۀ تجربی – فصل اول  شامل سه درس با عناوین :درس اول ،هندسۀ تحلیلی و جبر ، درس دوم، تابع درجه دو و معادلۀ رادیکالی ، درس سوم ، معادلات گویا و معادلات رادیکالی می باشد .  در این محصول به کلیۀ قسمت های این فصل پرداخته شده است و تمامی مطالب را پوشش داده است .سوالات متن دروس را به روشنی و خوبی پاسخ داده است و به تک تک سوالات به صورت تشریحی و جامع پاسخ داده شده  . درس ریاضی یکی از مهمترین درس ها در رشته های تجربی و ریاضی است .  برای خوب یادگیری آن باید گامی بیشتر نهاد و از نمونه سوالات گرفته تا جزوات درسی و یا بیشتر از آن فرا درسی را تجربه کنید .

پاورپوینت ریاضی پایۀ یازدهم رشتۀ تجربی – فصل اول

در روز با مطالعات فراوان این مهم را نهادینه سازی نمایید.  ،یعنی طوری پیش بروید که مطالب را  به روز باشید .  با سخت کوشی می توانید،  تمامی این مسائل را در ذهن خود حفظ کنید .  در همین سایت خودمون از انواع و اقسام کار های درس ریاضی برای شما قرار داده ایم که با دانلود آنها می شه پیوسته و عالی این مسیر به ظاهر صعب العبور را طی کنید . از نمونه سوال تا گام به گام های مختلف که کار یا بچه های وب درس است یا از محصولات دبیران سخت کوش که با تجربه به طرح و تنظیم این محصولات شما دانش آموزان را یاری داده اند زیاد داریم .  فصل اول کتاب ریاضی تجربی  که به بررسی آن در این محصول پرداخته شده است عبارتند از :

  • درس اول : هندسۀ تحلیلی و جبر 
  • درس دوم :تابع درجۀ دوم ومعادلۀ رادیکالی 
  • درس سوم :معادلات گویا و معادلات رادیکالی ، پاسخ های جامع و کامل به سایر قسمت های دروس 

پاورپوینت فصل اول ریاضی رشتۀ تجربی پایۀ یازدهم

برای شناخت این فایل  چند نمونه در زیر این مطلب قراردادم لطفا توجه فرمایید.

اگه به محصولات ما خوب توجه کرده باشید  وب درس سورپرایز های زیادی براتون داره : پاورپوینت درس سوم زبان یازدهم – اسلاید درس سوم زبان یازدهم ، و پاورپینت درس سوم عربی پایه دهم تجربی و ریاضی

Captureریاضی 11 - پاورپوینت فصل اول ریاضی یازدهم تجربی11 تجربی - پاورپوینت فصل اول ریاضی یازدهم تجربی

 نمونه 11 - پاورپوینت فصل اول ریاضی یازدهم تجربی

دانلود پاورپوینت ریاضی پایۀ یازدهم رشتۀ تجربی – فصل اول

خرید پی دی اف قیمت۳۵۰۰مان
help webdars - پاورپوینت فصل اول ریاضی یازدهم تجربی

3500 تومان

 

 

شما نیز دیدگاه خودتان را در مورد این محصول مطرح کنید .ارسال نظر
مشاوره

با توجه به ایام تعطیلات مدارس  نوروز ،شما فرصت بیشتری برای مطالعه در اختیار دارید ، وبرای بهره گیری از این فرصت مغتنم ،لازم است برنامۀ متفاوتی را نسبت به روزهایی که مدرسه میزفتید داشته باشید.شخصی سازی برنامه در این زمان به اتکای خلاقیت  ،داشتن برنامه ای برای خود شرکت در آزمون و با توجه  به نقاط قوت و ضعف  ،  می تواند به شما کمک زیادی بکند . در کنار همۀ این مسائل دوستان زبان انگلیسی را در زمینۀ کار خود داشته باشید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن