پاورپوینت زبان دهم

پاورپوینت درس ۲ زبان دهم | Wonders of creation

سلام عرض میکنم به کاربران وب درس ! نپرسین چرا انقدر راجع به محصولات توضیح میدین ! هم خوبه ! هم بده ! ولی ما مجبوریم توضیح بدیم .  در این مطلب پاورپوینت درس ۲ زبان دهم رو برای شما قرار دادیم . این پاورپوینت درس ۲ زبان دهم کاملا و منطبق بر کتاب درسی ایجاد شده که خیلی قشنگ و شیک و مجلسی سبز رنگ عین یه تخته کلاس رو برا شما تداعی میکنه و کتاب درسی رو هم بهتون یاد میده ! همچنین رنگ  آبی و مشکی این پاورپوینت درس ۲ زبان دهم آرام بخش و فونت های آن از معروف ترین و زیبا ترین فونت های موجود در فضای مجازی هستند . همین الان یه نمونه تصویر ازش ببینید :

به فیلم این پاورپوینت توجه نمایید .

“]

پاورپوینت درس ۲ زبان دهم | Wonders of creation

درس دوم زبان دهم1 - پاورپوینت درس ۲ زبان دهم | Wonders of creation درس دوم زبان دهم11 - پاورپوینت درس ۲ زبان دهم | Wonders of creation

در مطلب قبلی برای شما پاورپوینت درس ۱ زبان دهم رو قرار داده بودیم ، پاورپوینت درس ۲ زبان انگلیسی دهم با عنوان Wonders Of Creation ارائه شده است . در این درس لغات و مباحث زیاد و مهمی آورده شده است . در ابتدا برای آمادگی شما و آشنایی با درس چند لغت ساده اورده شده است ( GET READY ) سپس یک متن READING و بعد هم به گرامر ( صفت برتر – صفت عالی – انواع صفت و … ) اشاره شده است . چند تا نمونه تصویر ببینید :

پاورپوینت درس ۲ زبان دهم | Wonders of creation

درس دوم زبان دهم1231 - پاورپوینت درس ۲ زبان دهم | Wonders of creation درس دوم زبان دهم11212 - پاورپوینت درس ۲ زبان دهم | Wonders of creation

پاورپوینت درس ۲ زبان دهم چه ویژگی هایی داره ؟

یکم بیشتر با این پاورپیونت آشنا بشین ! اول یکم در مورد گرافیک و دیزاینش توضیح بدیم تا برسیم به تعداد صفحات و طراح . فونت به کار رفته در این پاورپوینت فونت Century Gothic می باشد ، همچنین از تصاویر شگفت انگیزی در رابطه با موضوع درس در آن استفاده شده است . صفحه آرایی آن به گونه ای است که هم به دبیران برای تدریس و هم به دانش آموزان برای یادگیری و ارائه به دبیر مناسب می باشد . تعداد صفحات : ۴۴ صفحه ، طراحی و تنظیم توسط : تیم وب درس اما کاملا قابل ویرایش است خیالتون راحت باشه !

پاورپوینت درس ۲ زبان دهم | Wonders of creation

چجوری از وب درس خرید کنیم ؟

خرید پاورپوینت
help webdars - پاورپوینت درس ۲ زبان دهم | Wonders of creation

5000 تومان
شما نیز دیدگاه خودتان را در مورد این محصول مطرح کنید .ارسال نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

وب درس
بستن