پاورپوینت زبان دهم

پاورپوینت درس ۲ زبان دهم | Wonders of creation

سلام عرض میکنم به کاربران وب درس ! نپرسین چرا انقدر راجع به محصولات توضیح میدین ! هم خوبه ! هم بده ! ولی ما مجبوریم توضیح بدیم .  در این مطلب پاورپوینت درس ۲ زبان دهم رو برای شما قرار دادیم . این پاورپوینت درس ۲ زبان دهم کاملا و منطبق بر کتاب درسی ایجاد شده که خیلی قشنگ و شیک و مجلسی سبز رنگ عین یه تخته کلاس رو برا شما تداعی میکنه و کتاب درسی رو هم بهتون یاد میده ! همچنین رنگ  آبی و مشکی این پاورپوینت درس ۲ زبان دهم آرام بخش و فونت های آن از معروف ترین و زیبا ترین فونت های موجود در فضای مجازی هستند . همین الان یه نمونه تصویر ازش ببینید :

به فیلم این پاورپوینت توجه نمایید .

“]

پاورپوینت درس ۲ زبان دهم | Wonders of creation

درس دوم زبان دهم1 - پاورپوینت درس ۲ زبان دهم | Wonders of creation درس دوم زبان دهم11 - پاورپوینت درس ۲ زبان دهم | Wonders of creation

در مطلب قبلی برای شما پاورپوینت درس ۱ زبان دهم رو قرار داده بودیم ، پاورپوینت درس ۲ زبان دهم با عنوان Wonders Of Creation ارائه شده است . در این درس لغات و مباحث زیاد و مهمی آورده شده است . در ابتدا برای آمادگی شما و آشنایی با درس چند لغت ساده اورده شده است ( GET READY ) سپس یک متن READING و بعد هم به گرامر ( صفت برتر – صفت عالی – انواع صفت و … ) اشاره شده است . چند تا نمونه تصویر ببینید :

پاورپوینت درس ۲ زبان دهم | Wonders of creation

درس دوم زبان دهم1231 - پاورپوینت درس ۲ زبان دهم | Wonders of creation درس دوم زبان دهم11212 - پاورپوینت درس ۲ زبان دهم | Wonders of creation

پاورپوینت درس ۲ زبان دهم چه ویژگی هایی داره ؟

یکم بیشتر با این پاورپیونت آشنا بشین ! اول یکم در مورد گرافیک و دیزاینش توضیح بدیم تا برسیم به تعداد صفحات و طراح . فونت به کار رفته در این پاورپوینت فونت Century Gothic می باشد ، همچنین از تصاویر شگفت انگیزی در رابطه با موضوع درس در آن استفاده شده است . صفحه آرایی آن به گونه ای است که هم به دبیران برای تدریس و هم به دانش آموزان برای یادگیری و ارائه به دبیر مناسب می باشد . تعداد صفحات : ۴۴ صفحه ، طراحی و تنظیم توسط : تیم وب درس اما کاملا قابل ویرایش است خیالتون راحت باشه !

پاورپوینت درس ۲ زبان دهم | Wonders of creation

چجوری از وب درس خرید کنیم ؟

خرید پاورپوینت
5000 تومان
شما نیز دیدگاه خودتان را در مورد این محصول مطرح کنید .ارسال نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن