دسته‌بندی شدهپاورپوینت فارسی یازدهم

پاورپوینت ادبیات فارسی یازدهم درس دوازدهم

با سلام به دوست داران دنیای شیرین ادبیات فارسی .پاورپوینت ادبیات فارسی یازدهم درس دوازدهم  بعد این همه درس خوندن و تلاش مخصوصا خوبه که با یکی از اشعار شاهنامۀ فردوسی خستگی خودتونو در بیارید ،و لذتی از اشعار فارسی ناب کشور عزیزمون رو نوش کنید،در این فایل از مجموعه محصولات وب درس : پاورپوینت درس دوازدهم ادبیات فارسی یازدهم را برای شما عزیزان پر تلاش قرار دادیم. پاورپوینت درس دوازدهم ادبیات فارسی یازدهم با عنوان کاوۀ دادخواه یا همون نام معروف کاوۀ آهنگر یکی دیگر از شیرین ترین اشعار فردوسی عزیز شاعر بنام کشور می باشد که داستان آن را شاید بارها شنیده و یا خوانده اید . که این داستان را در قالب درسی در کتاب  ادبیات فارسی یازدهم آورده اند وما آن را در فرمت پاورپوینت در اختیار شما دانش آموزان ودبیران گرامی قرار دادیم .

پاورپوینت درس دوازدهم ادبیات فارسی یازدهم

این محصول با دقت در طراحی و آوردن مطالب مفید و ضروری از جمله مطالب کنکوری و مفاهیم درسی و یا حتی فراتر از درس تهیه و تنظیم شده است که امیدواریم پاسخ گوی نیاز کاربران باشد .جهت آشنایی شما با این محصول در این مطلب نمونه هایی برای مثال قرار دادیم تا در خرید این فایل و دانلود آن راحت تر و با بینش تصمیم بگیرید .

پاورپوینت درس دوازدهم ادبیات فارسی یازدهم

  • پوشش تمام درس و ابیات شعر مذکور
  • بررسی مفاهیم درسی و لغات
  • بررسی قلمروها
  • قابل ویرایش

با کیفیتی بالا این فایل تهیه و تنظیم شده است  .به نمونه مثال ها توجه بفرمائید .

11درس دوازدهم - پاورپوینت ادبیات فارسی یازدهم درس دوازدهم

پاورپوینت درس دوازدهم ادبیات فارسی یازدهم

Capture 3 - پاورپوینت ادبیات فارسی یازدهم درس دوازدهم

 دانلود پاورپوینت درس دوازدهم ادبیات فارسی یازدهم

خرید
help webdars - پاورپوینت ادبیات فارسی یازدهم درس دوازدهم

5000 تومان

 

 

شما نیز دیدگاه خودتان را در مورد این محصول مطرح کنید .ارسال نظر
مشاوره

برای خود یک هدف گذاری کنید و با توجه به آن هدف پله هایی را که باید طیکنید را مشخص کنید . با برنامه پیش بردن می تواند انسان را زودتر و روشنتر به اهدافش نزدیک کند . در همین مسیر با انرژی و پشت کار ادامه دهید تا یکی یکی به اهدافتان انشاالله برسید .

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن