پاورپوینت زبان دوازدهم

پاورپوینت درس سوم زبان انگلیسی دوازدهم

سلام ! محصولی که اکنون به شما معرفی خواهم کرد ، پاورپوینت درس سوم زبان انگلیسی دوازدهم با عنوان Renewable Energy  است . این پاورپوینت مشابه نمونه های قبلی دارای ترجمه ای بسیار روان و مناسب برای یادگیری از بخش های Conversation , Reading , , Grammar passages  و…است . در پاورپوینت درس سوم زبان انگلیسی دوازدهم برای هر کدام از لغات جدید (بخش New words and Expressions) مترادف ها ، جمله ای به عنوان نمونه و تعریف لغت آورده شده تا بتوانید واژگان جدید را راحت تر و ماندگار تر به ذهن بسپارید . همچنین پاسخ بسیاری از پرسش های موجود در متن درس را میتوانید در این پاورپوینت بیابید .

پاورپوینت درس سوم زبان انگلیسی دوازدهم با عنوان Renewable Energy  

1 - پاورپوینت درس سوم زبان انگلیسی دوازدهم 2 - پاورپوینت درس سوم زبان انگلیسی دوازدهم 3 - پاورپوینت درس سوم زبان انگلیسی دوازدهم 4 - پاورپوینت درس سوم زبان انگلیسی دوازدهم 5 - پاورپوینت درس سوم زبان انگلیسی دوازدهم

به شما اطمینان میدهیم که پاورپوینت درس سوم زبان انگلیسی دوازدهم بهترین محصول در دسترس از نوع خودشه ! پس الکی وقت با ارزشتان را صرف چرخیدن در سایت های دیگر که محصولاتی بی محتوا را به رایگان قرار داده اند تا تبلیغات خود را به شما نشان دهند نکنید . درسته که الان دیگه آخرای کلاس دوازدهم هستید و دیگه نمیشه گولتون زد !! اما این رو هم میدونید که ما تا به حال تعریف بیخود از پاورپوینت هامون تعریف نکردیم . برای اطمینان خاطر می توانید به ویدیو تهیه شد از پاورپوینت درس سوم زبان انگلیسی دوازدهم  توجه فرمایید .

اما الان که شما این متن را مطالعه می کنید احتمالا به کنکورتون چند ماهی بیشتر باقی نمونده . اگر از درصد زبان انگلیسی خود در آزمون هایتان راضی نیستید به شما روشی پیشنهاد میکنم که بتوانید در کوتاه مدت به درصد دلخواهتان برسید . مهمترین عامل در یادگیری زبان انگلیسی مطالعه ی مستمر است . در این روش شما باید به برنامه ی مطالعاتی قبلی خود که احتمالا شامل مطالعه ی لغات و گرامر و … بوده است بازه های یک ساعته ی مطالعه ی reading و  cloze test روزانه اضافه نمایید .(یادتان نرود حداقل ده تست به این دو سبک را در کنکور خواهید داشت .) در روز های اول این روش لازم به زمان بندی مطالعه ی هر reading و cloze test   نیست اما بعد از مدتی باید زمانی به اندازه ی زمانی که باید در سر جلسه ی کنکور بر روی هر متن بگذارید را در آلارم گوشی خود ست کرده و شروع به زدن تست های زمان دار بکنید . سپس در مرحله ی بعد بدون زمان بندی و با حوصله ، بار دیگر متن خود را مطالعه کرده و پاسخ هایتان را با مرحله ی قبل مقایسه کنید . وقتی که در مرحله ی دوم با وقت باز به مطالعه می پردازید ، هم اشکالات ؛ هم بی توجهی ها و به نقاط ضعف خود پی می برید و نا خوداگاه دانش بیشتر و مدیریت زمان هم یاد می گیرید .

دانلود پاورپوینت درس سوم زبان انگلیسی دوازدهم

در ضمن تمامی ترجمه هایی که در این محصول وجود دارد قابل ویرایش بوده و میتوانید به دلخواه خودتان آن ها را تغییر دهید . لازم به ذکر است که این پاورپوینت ۵۱ صفحه دارد .

خرید و دانلود
help webdars - پاورپوینت درس سوم زبان انگلیسی دوازدهم

7000 تومان

 

 

شما نیز دیدگاه خودتان را در مورد این محصول مطرح کنید .ارسال نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن