معنی اشعار فارسی یازدهم

پاورپوینت درس دوازدهم ادبیات فارسی یازدهم

معنی شعر درس دوازدهم ادبیات فارسی یازدهم

با سلام به دوست داران دنیای شیرین ادبیات فارسی . بعد این همه درس خوندن و تلاش ، خوبه که با یکی از اشعار شاهنامۀ فردوسی خستگی خودتونو در بیارید . لذتی از اشعار فارسی ناب کشور عزیزمون رو نوش کنید،در این فایل از مجموعه محصولات وب درس : معنی شعر درس دوازدهم ادبیات فارسی یازدهم را برای شما عزیزان پر تلاش قرار دادیم. محصولات دیگر وب درس در همین زمینه میتونم از ( دانلود پاسخ کل قلمرو های فارسی یازدهم – گام به گام فارسی یازدهم  )را معرفی کنم و از محصولات زبان انگلیسی و عربی ها نیز غافل نشید که خیلی کارهای تاپ و بدرد بخوری هستند.

معنی شعر درس دوازدهم ادبیات فارسی یازدهم

معنی شعر درس دوازدهم ادبیات فارسی یازدهم با عنوان کاوۀ دادخواه یا همون نام معروف کاوۀ آهنگر یکی دیگر از شیرین ترین اشعار فردوسی عزیز شاعر بنام کشور می باشد که داستان آن را شاید بارها شنیده و یا خوانده اید . که این داستان را در قالب درسی در کتاب  ادبیات فارسی یازدهم آورده اند و ما آن را در فرمت pdfدر اختیار شما دانش آموزان و دبیران گرامی قرار دادیم .این محصول با دقت در طراحی و آوردن مطالب مفید و ضروری از جمله مطالب کنکوری و مفاهیم درسی و یا حتی فراتر از درس تهیه و تنظیم شده است که امیدواریم پاسخ گوی نیاز کاربران باشد .

جهت آشنایی شما با این محصول در این مطلب نمونه هایی برای مثال قرار دادیم تا در خرید این فایل و دانلود آن راحت تر و با بینش تصمیم بگیرید .

معنی شعر درس دوازدهم ادبیات فارسی یازدهم

  • پوشش تمام درس و ابیات شعر مذکور
  • بررسی مفاهیم درسی و لغات
  • بررسی قلمروها
  • فرمت . پاورپوینت

با کیفیتی بالا این فایل تهیه و تنظیم شده است  .به نمونه مثال ها توجه بفرمائید .

11درس دوازدهم - پاورپوینت درس دوازدهم ادبیات فارسی یازدهم

Capture 3 - پاورپوینت درس دوازدهم ادبیات فارسی یازدهم

دانلود معنی شعر درس دوازدهم ادبیات فارسی یازدهم درقالب pdf

خریدpdf قیمت/۲۰۰۰تومان
help webdars - پاورپوینت درس دوازدهم ادبیات فارسی یازدهم

2000 تومان

 

 

شما نیز دیدگاه خودتان را در مورد این محصول مطرح کنید .ارسال نظر
مشاوره

در درس خواندن ،مفهومی و خلاصه برداری نکات مهم جهت جلوگیری از فراموشی مطالب بسیار اهمیت دارد . یک برگه آچار را به چهار قسمت تقسیم کنید و نکات مهم را در آن یادداشت کنید . با این کار و روش لایتنر می توانید مطالب را به خوبی در ذهن خودتان تثبیت کنید . مشاوره با خبرگان در هر زمینه توصیۀ خوبی می تواند باشد این مطلب را همیشه رعایت کنید .

نوشته های مشابه

بستن