پاورپوینت فارسی یازدهم

پاورپوینت درس اول ادبیات فارسی یازدهم |شعر ستایش

سلام ، بچه ها یه خبر خوب بهتون بدم ، پاورپوینت درس اول ادبیات فارسی یازدهم +شعر ستایش رو براتون حاضر کردیم  . شعر اول کتاب یازدهم ادبیات فارسی با نام ستایش در مدح خداوند متعال می باشد که معرف حضور همه ی شما عزیزان کاربر است ، در این فایل از وب درس به تحلیل و بررسی این شعر بسیار زیبا پرداخته شده است یعنی از دیدگاه هر سه قلمرو نکته به نکته آن در این محصول حل و فصل گردیده ، در ادامه به شعر درس اول کتاب  ، با نام حکایت درویش با روباه ،بوستان سعدی باب دوم در احسان  آورده شده است.  نوع پیام این شعر تعلیمی و پند آموزی است .

در پاورپوینت درس اول ادبیات فارسی یازدهم می خوانیم در هر یک از قلمرو ها تک به تک ابیات شعر درس اول را مانند شعر اول کتاب ستایش تحلیل و بررسی نموده است . این شعر از اشعاری است که در ذهن ماندگار است و اکثرا آن را حفظ هستند . و ماندگاری آن به خاطر پیام مهمی است که در خود گنجانده است .محتوای این محصول عبارتند از :

  • معنی درس ستایش در بررسی قلمرو ها زبانی ،ادبی ، فکری
  • بررسی نکات شعر اول کتاب  در تک تک ابیات شعر ستایش و درس اول ادبیات فارسی
  • همچنین پاسخ قلمرو ها و تنظیم این محصول عالی در ۸۰ صفحه  به فرمت اسلاید های مجزا شده بند های درس

پاورپوینت درس اول ادبیات فارسی یازدهم +شعر ستایش

مشاوری میگفت : موقع آزمون ها بعد از مطالعات و یادگیری به جای دوره کردن دروس بیایید ،مطالب را بازیابی کنید یعنی همانطور که در حال درس خواندن هستید ببینید تا چه حد نکات مهم را یاد گرفتید و دسته بندی نموده و در ذهن جود جای داده اید . این کار بیشتر از دوره کردن و خسته نمودن مغزتان جواب میدهد ، در نهایت خودتان را بهتر می شناسید در چند آزمون گذشته به خودتان چه نمره ایی میدهید از مثلا نمره ده ؟ به این صورت می توان انشا الله نتیجه بهتری کسب کنید . این مطلب می تواند برای اکثر بچه ها کارایی داشته باشد .  برای راهنمایی کاربران گرامی چند نمونه کار از محتویات این محصول را جهت اطلاع و بینش شما در زیر این مطلب قرار دادیم تا در انتخاب و خرید با دید روشن به دانلود برسیم .

ادبیات یازدهم مثال - پاورپوینت درس اول ادبیات فارسی یازدهم |شعر ستایش

 

ادبیات یازدهم مثال.2 - پاورپوینت درس اول ادبیات فارسی یازدهم |شعر ستایش

 

خرید و دانلود از مجموعه وب درس -> اتصال به شبکه امن زرین پال
help webdars - پاورپوینت درس اول ادبیات فارسی یازدهم |شعر ستایش

4000 تومان

  

شما نیز دیدگاه خودتان را در مورد این محصول مطرح کنید .ارسال نظر
بستن