برای نبرد آماده شو!

در وب درس همه چیز برای دانش آموزان آماده شده است . کافی است روی دسته مورد نظر خودتان کلیک کنید . مطالب ما به چهار دسته پاورپوینت ، جزوه ، گام به گام ، نمونه سوال برای پایه های دهم و یازدهم تقسیم می شوند . ما به شما کمک میکنیم تا با صرف کمترین هزینه و وقت به هدف والای خودتان برسید . اگه با وب درس راه بیاید و وقت بزارید مطمئن باشین نتیجه میگیرین ! راستی در صورتی که خریدار محصولات باشید پشتیبانی میتونه به سوالات درسی شما جواب بده ! از طریق واتساپ یا تلگرام با شماره تماس پشتیبانی که در پایین ترین نقطه سایت ذکر شده در تماس باشید !

از سایت خارج شوید !

تعارف که نداریم ! موفق شدن و نمره 20 یا کسب رتبه برتر کنکور کمی زحمت دارد ! همه کسانی که می بینید امروز پزشک یا مهندس و … شده اند و سفر به سایر کشور ها و درآمد های آن ها را می بینید می برند برای موفقیتشان تلاش کرده اند . برای گرفتن نمره 20 باید تلاش خوب داشته باشید اما برای رسیدن به دانشگاه های ممتاز باید تلاش خیلی خوب داشته باشید ! این سایت برای دانش آموزانی است که قصد دارند از تک تک لحظه های زندگی بیشترین استفاده را ببرند و مفید به درس هایشان برسند به طوری که موفق شوند تفریح هم داشته باشند . اگر جدی نیستید از سایت خارج شوید و به یک سایت دیگر مراجعه کنید .

هم میخوام 20 بیارم هم میخوام کنکور رتبه بیارم چکار کنم ؟

شما باید 4 تا کار انجام بدین ! یعنی 4 تا گام رو طی کنید ! فقط قبل از شروع یکم آرامش خودتون رو حفظ کنین و حواستون باشه که باید هر مرحله با تحلیل و بررسی کامل موضوع و درس مورد نظر انجام بشه و گرنه یه جای کار مشکل پیدا می کنه ! خب بریم به سمت پیشرفت :

  • گام اول : گام اول تحلیل کتاب درسی ، حل مثال ها و فعالیت ها به کمک گام به گام های آموزشی است . شما با استفاده از گام به گام های وب درس و خواندن متن کتاب قدرت تحلیل متن یک درک نسبی از کتاب را پیدا خواهید کرد !
  • گام دوم : با حفظ اعتماد به نفس به سراغ پاورپوینت های آموزشی برید . ممکنه تا اینجای کار یه سری از مفاهیم کتاب درسی یادتون رفته باشه یا درک درستی پیدا نکرده باشید . پس لازمه که پاورپوینت هارو کامل ببینید تا به درک شهودی و عمیق مفاهیم کتاب درسی برسید . پس از این مرحله 30 درصد یادگیری رخ داده است !
  • گام سوم : حالا که یکم دور کتاب پرسه زدید و کم کم علاقه مند شدید برید سراغ جزوه های آموزشی ! در این مرحله شما هر متنی از جزوه رو ببینید به چشمتون آشنا میاد و با خوندن جزوه دیگه اونارو فول فول میشین ! فقط باید حواستون باشه که از اینجا به بعد دقتتون رو بالا ببرین . ریز به ریز متن جزوه رو مطالعه کنین و تحلیل کنین . سعی کنید هی جایی از جزوه نمونه که اونو قورت نداده باشید ! به همین راحتی : ) .
  • گام چهارم : این گام ، گام نهایی یادگیری شماست ! شما تا الان ریز به ریز کتاب رو یاد گرفتین . یعنی 70 درصد یادگیری رخ داده ! تنها کاری که الان باید انجام بدین اینه که با نمونه سوالات و پاسخ نامه های خوبمون انقدر با یادگرفته هاتون ور برید که دیگه حرفی برای گفتن نماند ! این هم از گام چهارم : ) . کجا ؟؟ گام ها رو به ترتیب براتون چینش کردیم ! از باکس های زیر شروع کنید :
بستن