نمونه سوال فیزیک دهم

نمونه سوال تستی فصل چهارم فیزیک دهم | دما و گرما

سلام به بچه های سخت کوش تجربی و ریاضی فیزیک ! امروز برای شما کتابچه ی الکترونیکی بسیار مفیدی را تهیه کرده ایم که تست و پاسخ تشریحی فصل چهارم فیزیک دهم (دما و گرما) نام دارد . همانطور که از عنوان این محصول مشخص است ، این محصول آموزشی دربرگیرنده ی سوالات چهار گزینه ای و پاسخ های تشریحی مربوط فصل چهارم فیزیک دهم است .تمامی سوالات تستی که در این مجموعه قرار دارد مربوط به کنکور های سراسری چند سال خیر می باشد .

تست و پاسخ تشریحی فصل چهارم فیزیک دهم (دما و گرما)

شما با مطالعه ی تست و پاسخ تشریحی فصل چهارم فیزیک دهم (دما و گرما) می توانید به میزان مطلوبی از تسلط بر این فصل از فیزیک دهم برسید و در آزمون هایی که احتمالا ثبت نام کرده اید درصد قابل قبولی را کسب کنید .

به نمونه تصاویر نمونه سوال فصل چهارم فیزیک دهم (دما و گرما) توجه کنید :

1 نمونه سوال فصل چهارم فیزیک دهم دما و گرما - نمونه سوال تستی فصل چهارم فیزیک دهم | دما و گرما سوال فصل چهارم فیزیک دهم دما و گرما 2 - نمونه سوال تستی فصل چهارم فیزیک دهم | دما و گرما

همانطور که می دانید برای تسلط بر مباحث فیزیک لازم است که از تیپ ها مختلف سوال ها،  تعداد زیادی را حل کرده باشید تا بتوانید به درصد های بالای هشتاد برسید . منظور من از این حرف حفظ تنوع در کنار استمرار در مطالعه است .تست و پاسخ تشریحی فصل چهارم فیزیک دهم (دما و گرما) این ویژگی را در خود دارد چراکه در قالب ۶۰ سوال اکثر تیپ سوالات مربوط به دما و گرما را پوشش می دهد .

نمونه سوال فصل چهارم فیزیک دهم (دما و گرما)

از این محصول می توانید به عنوان نمونه سوال فصل چهارم فیزیک هم استفاده کنید . و با استفاده از پاسخ نامه ی تشریحی آن برای یادگیری روش های تشریحی مناسب ، برای امتجانات مدارس هم بهره ببرید .

نکته ی دیگری که باید در هنگام مطالعه ی فیزیک و هر درس دیگری رعایت کنید این است که از مباحث کتاب درسی و کنکور سراسری زیاد فاصله نگیرید . دلیل تذکر این نکته این است که متاسفانه برخی از مولفان کتب کمک درسی برای ابداع روش های جدید و جذاب برای دانش آموزان و چالشی تر نشان دادن مطالب از محتوای کتاب درسی فاصله می گیرند و ذهن دانش آموزان را درگیر روش ها و مطالب خارج از کتاب می کنند .

خرید پی دی اف با قیمت ۴۰۰۰تومان
help webdars - نمونه سوال تستی فصل چهارم فیزیک دهم | دما و گرما

4000 تومان

 

 

 

شما نیز دیدگاه خودتان را در مورد این محصول مطرح کنید .ارسال نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن