معنی اشعار فارسی دهممعنی اشعار فارسی یازدهم

معنی شعر درس ششم فارسی یازدهم -رشته تجربی و ریاضی

با سلام به دانش آموزان و دبیران محترم ادبیات فارسی .با این مطلب معنی شعر درس ششم فارسی یازدهم -رشته تجربی و ریاضی از مطالب سایت وب درس ،اجازه بدید خستگی تونو با یه شعر ناب فارسی دربیاریم .از دیگر اثار نظامی گنجه ای ،مثنوی عاشقانه ی لیلی ومجنون است ،معنی شعر درس ششم فارسی یازدهم -رشته تجربی و ریاضی که یکی دیگر از از زیباترین اثرات نظامی گنجه ایی شاعر قرن هفتم هجری است .در این بین از معنی شعر درس ششم  فارسی یازدهم این کار رو براتون حاضر کردیم ،که حسابی و مفصل به معنی تک تک واژه ها لغات و بیت به بیت درس توجه خاص داشته و به زبان ساده و روان خودمان همون زبان شیرین و سلیس فارسی معنا و حلاجی شده است.

معنی شعر درس ششم فارسی یازدهم -رشته تجربی و ریاضی

.شعر یا صحیح تر بگوییم مثنوی لیلی ومجنون که به پرورده ی عشق در این درس نام گذاری شده است ،در این محصول بسیار جامع ، از دیدگاه های تحلیلی درس،منظورم همون قلمرو ادبی وقلمرو زبانی وقلمرو فکریه ،را بررسی وتحلیل کرده معنی درس ششم پرورده عشق است .میدانید که معنی درس ششم فارسی یازدهم از اهمیت خاصی برخوردار هست ودر هر آزمونی  بعلت پر محتوا بودن درس و بار معنایی آن حتما سوال مطرح می کنند….مخصوصا در کنکور. با مطالعه ی این محصول فکر نکنم که دیگه این شعر ومعنای آن به این زودیا از یادتون بره “منظورم سال دیگه که سال کنکوره” ،یه نگاه روی درس بندازی همش یاداوری میشه .چون همانطور که در بالا خدمت تون عرض کردم  ،خیلی دقیق ومفصل به حلاجی ومعنای این درس پرداخته است .خب فکر کنم تونسته باشم کیفیت این کارکه روی اون زحمت زیادی  کشیده شده را بهتون معرفی کرده باشم .دیگه  از قسمت های این  محصول،،، معنی شعر درس ششم فارسی یازدهم  میتوان به :

به اسلاید این فایل توجه فرمایید .

معنی شعر درس ششم فارسی یازدهم -رشته تجربی و ریاضی

  • ۱-قلمرو ادبی 
  • ۲-قلمرو زبانی 
  • ۳- قلمرو فکری 

که از مهمترین قسمت های این درس هستند ،اشاره کرد. جالب این که حتی به وزن های ابیات نیز پرداخته شده ،به اضافه ی نام اوزان که برا آشنایی بهتر شما در زیر چند نمونه از این کار رو براتون گذاشتیم .

از جزوات و پاورپوینت ها و گام به گام های ما دیدن کنید !درس 6ششم Copy 2 - معنی شعر درس ششم فارسی یازدهم -رشته تجربی و ریاضی درس ششم - معنی شعر درس ششم فارسی یازدهم -رشته تجربی و ریاضی

خرید و دانلود معنی شعر درس ششم فارسی یازدهم -رشته تجربی و ریاضی

خرید و دانلود از مجموعه وب درس -> اتصال به شبکه امن زرین پال
help webdars - معنی شعر درس ششم فارسی یازدهم -رشته تجربی و ریاضی

2500 تومان

  

شما نیز دیدگاه خودتان را در مورد این محصول مطرح کنید .ارسال نظر

نوشته های مشابه

  1. سلام دوست عزیز .با عرض معذرت کد محصول مورد نظر اشتباه شده بود و هزینه پرداختی شما باید 2500 تومان برای معنی شعر فارسی می بود که با هزینه 3900 گام به گام ریاضی را خریداری کردید . لطفا با پشتیبانی برای عودت وجه و یا دریافت یک محصول دیگر از طریق تلگرام یا تماس در ارتباط باشید . 09103534677

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن