تعداد صفحات محصول :
قیمت خرید محصول :
فرمت فایل محصول :
پایه تحصیلی مرتبط :
درس یا دروس فایل :

معنی شعر درس سوم فارسی یازدهم |در کوی عاشقان

ببخشید یه مقدار دیر شد ولی بالاخره معنی شعر درس سوم فارسی یازدهم با نام «در کوی عاشقان » را تونستیم واسه دانش آموزان و دبیران گرامی آماده کنیم.در این درس هم مثل دروس قبل معنی کامل ابیات ،معنی جداگانه ی کلمات ،قواعد و آرایه های مربوط به هر بیت و ارتباط با سایر ابیات دیگر را در قالب سه بخش « قلمرو زبانی »و« قلمرو فکری »و«قلمرو ادبی» آورده شده است تا به زبان ساده کل این درس را کامل قووورت بدید.

همانطور که میدانید درس « در کوی عاشقان» در بخش ادبیات سفر و زندگی  فارسی یازدهم آورده شده و مقصود اصلی این درس آشنایی با زندگی عارف بزرگ جلال الدین محمد مشهور به مولانا است. شما در این درس علاوی بر آشنایی با مفاهیم و معانی ابیات در بخش «کارگاه متن پژوهی » با تعاریف معطوف و بدل و تکرار آشنا می شوید. در این فایل الکترونیکی بخش کارگاه متن پژوهی هم کاملا مورد بررسی قرار گرفته است . اگر با نوع نگارش معنی شعر های فارسی وب درس آشنایی ندارید با تحلیل معنی درس دوم فارسی یازدهم که به صورت رایگان در اختیار شما قرار گرفته است می توانید با سبک و سیاق ما آشنا شوید.

یه نکته ی مشاوره ای در خواندن ادبیات برای کنکور :

اگر تصمیم گرفتید در کنکور در ادبیات به درصد بالایی برسید و آموخته هاتون رو تبدیل به معلومات کنید (منظور تسلط کامل) میتونید در این دوران هر شب در آخرین بازه ی مطالعه خودتان ( مثلا یک ساعت ) به صورت کامل یک درس را تجزیه و تحلیل کنید .  یعنی  همه ی آرایه ها ، مفاهیم و معانی ، املا،لغت و… مربوط به درس را بررسی کنید. من خودم چون دوست نداشتم دور و برم را پر از کتاب های کمک درسی کنم از این روش استفاده کردم و همه ی تست های ادبیات را جواب دادم. درضمن این روش برای بچه های ریاضی و تجربی بود . مسلما انسانی ها باید خیلی بیشتر از اینها روی ادبیات وقت بگذارند. خب ! بحث رو تموم کنیم و بریم سراغ نمونه تصاویر معنی شعر درس سوم فارسی یازدهم کوی عاشقان :

خرید و دانلود از مجموعه وب درس -> اتصال به شبکه امن زرین پال
1. امنیت و صحت خرید شما به طور کامل توسط شرکت زرین پال (ZarinPal.com دارای مجوز رسمی اعتماد الکترونیک) و بانک طرف قرار داد تایید و تضمین میشود . زرین پال نوآورانه‌ترین، امن‌ترین، ساده‌ترین درگاه پرداخت اینترنتی !
2. تذکر : برخی محصولات وب درس توسط گروه دبیران محترم ( که جهت رفاه حال دانش آموزان این محصولات را تهیه کرده اند ) مربوط به هر رشته درسی تهیه می شود و وب درس تنها هزینه های سرور و طراحی و سئوی خود را دریافت میکند و هیچگونه مبلغ یا استفاده ای به دبیران تعلق نمی گیرد .

2400 تومان

  

وب درس

فعالیت در مجموعه وب درس افتخار بزرگیست . امیدوارم در کنار هم اتفاقات جذابی را قم بزنیم . با تمام وجود مشغول به تهیه آموزش برای کاربران وب درس هستم .

نوشته های مشابه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

hit
counter
بستن