تعداد صفحات محصول :
قیمت خرید محصول :
فرمت فایل محصول :
پایه تحصیلی مرتبط :
درس یا دروس فایل :

نمونه سوالات درس به درس جامعه شناسی یازدهم همراه با پاسخ

با سلام به کاربران ،دراین بخش از مطالب سایت وب درس  به سراغ درس جامعه شناسی اومدیم وبرای جلب رضایت کاربران از بهترین گزیده های -گروهای جامعه شناسی این محصول که جامع ترین هست ،را به شما معرفی میکنیم. نمونه سوالات درس به درس جامعه شناسی یازدهم .دراین محصول جامع که در فصل اول ودوم کتاب به فرهنگ و تاثیر پذیری انسان از محیط اطراف خود دارد ،چگونگی وعوامل ماندگاری فرهنگ های جهانی  وبحث انسان وجهان فرهنگی را به چالش کشیده .تاثیر عوامل مهمی مانند :اقتصادودنیای سرمایه داری بر این معقوله ،وجود استکبار وقدرت های مستبد  از دیرباز تا کنون ،عرضه ی فرهنگ های غنی وریشه دار از چار چوب مرزهای زمینی به دیگر بلاد مانند اسلام که چگونه فرا گیر و نهادینه شده است ،این محصول ، نمونه سوالات درس به درس جامعه شناسی یازدهم انسانی شما رابا کل مطالب این ده درس وبهترین سوال وجواب هایی که میتوان سطر به سطر آن تهیه نمود اشنا میسازد ،که دیگر نیازی به مطالعه کتابی این ده درس را نداشته باشید یا بهتر بگم ،کار شما را با با چکیده ی مطالب ده درس اول راحت واسان کرده است .جزوه ایی گرداوری شده در قالب  سوال وجواب به شما ارائه نموده اییم.در کتاب جامعه شناسی 2یازدهم انسانی مطالب به چند بخش تقسیم شده است :

  • 1-جهان فرهنگی وعوامل موثر در شکل گیری آن
  • 2-فرهنگ جهانی وتاثیر پذیری جوامع از این دیدگاه
  • 3-نمونه های فرهنگ جهانی  وچگونگی رشد آنها
  • 4-باورها وارزش های بنیادین فرهنگ غرب واشاعه انها
  • 5-چگونگی تکوین فرهنگ معاصر
  • 6- تحولات نظامی جهانی ،جهان دو قطبی ،استعمارو مستعمره
  • 7-جنگ وتقابل های جهانی

نمونه سوالات درس به درس جامعه شناسی یازدهم

در ادامه مطالب جامعه شناسی پایه یازدهم انسانی در بحث فرهنگ ها چگونگی اثر گذاری این پدیده به زندگی مردم وتک تک افراد جامعه را مطالعه می کنیم و چگونگی شکل پذیری فرهنگ غربی .دیگر بحث ،خیزش فرهنگی و عوامل موثر در فرهنگ جهان اسلام که ما به عنوان یک مسلمان چه وظیفه ایی در این مورد بر گردن مان است .یعنی چطور از این تجددهای فرهنگی و طوفان های سهمگین ارتباطات جمعی از قبیل اینترنت،ماهواره ها ،مجلات ،رادیو تلویزیون،و دیگر فضا های مجازی بتوانیم اصالت وریشه فرهنگی سلامت خود وپدرانمان را به نسل اینده انتقال داد .

نمونه سوالات درس به درس جامعه شناسی یازدهم تمامی این کتاب را خط به خط پوشش داده است . برای آشنایی بیشتر با سبک سوالات میتوانید نمونه تصاویز زیر را ببینید :

خرید و دانلود از مجموعه وب درس -> اتصال به شبکه امن زرین پال

1. امنیت و صحت خرید شما به طور کامل توسط شرکت زرین پال (ZarinPal.com دارای مجوز رسمی اعتماد الکترونیک) و بانک طرف قرار داد تایید و تضمین میشود . زرین پال نوآورانه‌ترین، امن‌ترین، ساده‌ترین درگاه پرداخت اینترنتی !
2. تذکر : برخی محصولات وب درس توسط گروه دبیران محترم ( که جهت رفاه حال دانش آموزان این محصولات را تهیه کرده اند ) مربوط به هر رشته درسی تهیه می شود و وب درس تنها هزینه های سرور و طراحی و سئوی خود را دریافت میکند و هیچگونه مبلغ یا استفاده ای به دبیران تعلق نمی گیرد .

3900 تومان

  

وب درس

فعالیت در مجموعه وب درس افتخار بزرگیست . امیدوارم در کنار هم اتفاقات جذابی را قم بزنیم . با تمام وجود مشغول به تهیه آموزش برای کاربران وب درس هستم .

نوشته های مشابه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

hit
counter
بستن