جزوه زیست شناسی یازدهم

جزوه ی فصل اول زیست شناسی یازدهم تجربی

با سلام .اعصاب ندارم !جزوه ی فصل اول زیست شناسی یازدهم تجربی،عصبی شدم !،اعصابم خورده!،و….در روز چند بار این جملات را میشنویم .چه در خانواده یا در مدرسه و یا در کوچه و بازار .در این مطلب از سایت، با جزوه ی فصل اول زیست شناسی یازدهم تجربی  با موضوع دستگاه عصبی و سایر قسمت های دستگاه اعصاب و ساختار آنها و…. آشنا میشوید که موضوع جالب و قابل بحثی است . در این محصول علاوه بر تحلیل و بررسی درسها ،به سوالات فعالیت ها هم با دقت تمام و به روشنی پاسخ داده شده است . این  فصل برای پزشکان آیندمون مخصوصا گرایش های ( مغز و اعصاب) فرصت خوبی جهت استارته کار و شغل شونه ! اگه میخوای بهتر به سلامت اعصاب و روان خودتون کمک کنید و از کارکرد مغز و چگونگی ارتباط آن با سایر اندام ها مخصوصا ماهیچه هاسر در بیارید.

جزوه ی فصل اول زیست شناسی یازدهم تجربی

این مطالب را برای شما به راحتی و مفصل تشریح نموده است . در این فصل حتی در مورد  اعصاب و سیستم عصبی جانوران و حشرات هم  تحقیق و تحلیل شده است. بحث و بررسی تمام قسمت ها از سیستم عصبی انسان گرفته تا جانوران مهره دار و بی مهره و حتی سیستم اعصاب حشرات هم تشریحا به طور کامل  با سوال و جواب آن منظورم طرح سوال از بتن درسها است. آورده شده است .مطمئنم این فایل از فصل اول کتاب ،کار شما را حسابی راه می اندازه،!حالا چندتا  از این موضوعات مهم که در این محصول آورده شده است را  نام میبریم.  محتویات این فایل عبارتند از :

به اسلاید این فایل توجه کنید:

 

جزوه ی فصل اول زیست شناسی یازدهم تجربی

  • تنظیم عصبی ،نوار مغزی ،بافت عصبی، عملکرد یاخته های عصبی ،و….
  • حفاظت از مغز و نخاع ،ساختار دستگاه اعصاب و….
  • انواع یاخته ها ،پیامهای عصبی ،تاثیر مواد الکلی ،وظایف نخاع وسلول های پشتیبان و…
  • وظایف دستگاه عصبی جانوران ، و حشرات ، سیناپس و …
  • فعالیت بخش سمپاتیک و پاراسمپاتیک و…
  • خلاصه فایلی پر از مطالب مهم از و سوال وجواب در این زمینه که به جرات بگم تمامی این مطالب از گزیده ها یی هستند که در امتحانات ،بین سوالات امتحانی حرف اول رو میزنند. ! میگی نه نگاه کن!!!!
  • شما می توانید از دیگر فایل های وب درس در این زمینه دیدن نمایید .مثل گام به گام زیست شناسی یازدهم|پاسخ فعالیت ها

جزوه ی فصل اول زیست شناسی یازدهم تجربی

نکات مهم فصل که بسیار زیاد هم می باشند را خط به خط تشریح نموده  با تصویر نمونه مثال و از این نکات قابل توجه ،طرح سوال با جواب کامل استخراج کرده است . بدین گونه در تشریح و باز نمودن مطالب این فصل عمل نموده که نه نتها برای شما عزیزان پایه یازدهم مفید است ، بلکه هر کاربر دیگه ایی که جهت تحقیق ، این محصول را مطالعه کنه به راحتی مفاهیم این بحث را درک میکنه!. بنابراین به چند نمونه از این کار در زیر این مطلب اشاره میکنیم

جزوه ی فصل اول زیست شناسی یازدهم تجربی

 

زیست 11 - جزوه ی فصل اول زیست شناسی یازدهم تجربی

2 زیست 11 - جزوه ی فصل اول زیست شناسی یازدهم تجربی

3 زیست 11 - جزوه ی فصل اول زیست شناسی یازدهم تجربی
جزوه زیست شناسی ۱۱تجربی
جزوه ی فصل اول زیست شناسی یازدهم تجربی
خرید و دانلود از مجموعه وب درس -> اتصال به شبکه امن زرین پال
help webdars - جزوه ی فصل اول زیست شناسی یازدهم تجربی

3900 تومان

  

شما نیز دیدگاه خودتان را در مورد این محصول مطرح کنید .ارسال نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

وب درس
بستن