جزوه تاریخ یازدهمنمونه سوال تاریخنمونه سوال تاریخ یازدهم

جزوه و سوال و پاسخ کل کتاب تاریخ یازدهم انسانی

با سلام به بچه های رشته انسانی ! این بار دست پر آمده ایم ! جزوه و نمونه سوال و پاسخ کل کتاب تاریخ یازدهم انسانی محصولی درجه یک است که به همت یکی از دبیران سخت کوش تاریخ ، برای شما کاربران عزیز تهیه و تنظیم شده است که ما هم مناسب دیدیم این فایل ارزشمند را در اختیار شما قرار بدیم تا تقدیری از این دبیر ارجمند کرده باشیم . که از دیگر نمونه جزوات پایه یازدهم انسانی است !عنوان آن  جزوه و نمونه سوال و پاسخ جامع و کامل تاریخ ایران و اسلام و جهان ،کل کتاب تاریخ یازدهم انسانی است .این محصول  درس به درس تمامی شانزده تا درس تاریخ  یازدهم انسانی را در بر گرفته است .  از هر درس ، سوالو پاسخ کامل و یک به یک مطالب آن قید شده و چیزی را از قلم نینداخته است .

جزوه و سوال و پاسخ کل کتاب تاریخ یازدهم انسانی

اسلاید نمایشی این فایل :

 

جزوه تاریخ یازدهم انسانی کل کتاب نمونه سوال با پاسخ

توضیح این که درس اول ۳۳ سوال و پاسخ تشریحی دارد .درس دوم ۲۹ عدد سوال و پاسخ تشریحی و درس سوم ۳۶ عدد سوال دارد . درس چهارم ۴۳ عدد و درس پنجم ۳۵ عدد، درس ششم ۵۳ عدد ،درس هفتم ۵۴ عدد ، درس هشتم ۲۴ عدد ، درس نهم ۳۵ عدد ،درس دهم ۵۳ عدد و… . درس شانزدهم تمامی نکات مهم و قابل بحث را به صورت سوال و پاسخ کامل و قوی طرح وبررسی نموده است .

جزوه و نمونه سوال و پاسخ کل کتاب تاریخ یازدهم انسانی

 

جزوه و سوال و پاسخ کل کتاب تاریخ یازدهم انسانی

ما در این جا نمونه هایی از این محصول پر محتوا را برای شما کاربران گرامی نمایش داده ایم تا فکر نکنید  اغراغی در کار است .توجه بفرمایید !!!

2تاریخ 11کل کتاب - جزوه و سوال و پاسخ کل کتاب تاریخ یازدهم انسانینمونه دوم        جزوه تاریخ یازدهم انسانی کل کتاب نمونه سوال با پاسخ

تاریخ 11 - جزوه و سوال و پاسخ کل کتاب تاریخ یازدهم انسانی

جزوه تاریخ یازدهم انسانی کل کتاب نمونه سوال با پاسخ

 

جزوه و سوال و پاسخ کل کتاب تاریخ یازدهم انسانی

خرید و دانلود از مجموعه وب درس -> اتصال به شبکه امن زرین پال
help webdars - جزوه و سوال و پاسخ کل کتاب تاریخ یازدهم انسانی

5500 تومان

  

شما نیز دیدگاه خودتان را در مورد این محصول مطرح کنید .ارسال نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن