هدیه

پاورپوینت کل کتاب جغرافیا یازدهم انسانی و نمونه سوالات دروس

به نام خدا .در این مطلب از وب درس پاورپوینت های یازده درس کتاب جغرافیا یازدهم انسانی به علاوه نمونه سوالات کل دروس را براتون قراردادیم . این محصول با بهره گیری از نمونه تصاویر کتاب درسی و با کیفیت بسیار عالی می تواند برای دبیران گرامی در امر تدریس بسیار کارآمد واقع شود. دانش آموزان هم می توانند با استفاده از تبلت یا گوشی های موبایل در هر مکانی با صرفه جویی در زمان به جای مطالعه ی کتاب درسی از درسنامه های این محصول استفاده کنند.لازم به ذکر است تک تک صفحات این پاورپوینت ها قابل ویرایش می باشد و شما کاربران گرامی می توانید به دلخواه خود تمامی قسمت ها را تغییر بدهید .البته این محصول تمامی مطالب مهم دروس جغرافیای یازدهم انسانی را پوشش می دهد و نیازی به ویرایش نیست .یادآور می شویم این پاورپوینت ها مجزا و درس به درس طراحی و تنظیم شده اند. 

در س هایی که این پاورپوینت پوشش می دهد عبارت اند از :

 • فصل اول :ناحیه چیست ؟ 

درس یکم: معنا ومفهوم ناحیه

درس دوم: انسان و ناحیه

 • فصل دوم : نواحی طبیعی
  درس سوم  نواحی آب و هوایی
  درس چهارم ناهمواری ها و اشکال زمین
  درس پنجم نواحی زیستی
 • فصل سوم : نواحی انسانی
  درس ششم: نواحی فرهنگی
  درس هفتم: نواحی اقتصادی (کشاورزی و صنعتی)
  درس هشتم: نواحی اقتصادی (تجارت و اقتصاد جهانی )
 • فصل چهارم : نواحی سیاسی
  درس نهم معنا و مفهوم ناحیه سیاسی
  درس دهم کشور، یک ناحیه سیاسی
  درس یازدهم ژئوپلیتیک

پاورپوینت های کل دروس جغرافیا یازدهم انسانی

جهت آشنایی شما عزیزان و آگاهی از این محصول چند تا از نمونه این فایل پر محتوا را در ادامه براتون قرار دادیم :

 

خرید و دانلود از مجموعه وب درس -> اتصال به شبکه امن زرین پال
1. امنیت و صحت خرید شما به طور کامل توسط شرکت زرین پال (ZarinPal.com دارای مجوز رسمی اعتماد الکترونیک) و بانک طرف قرار داد تایید و تضمین میشود . زرین پال نوآورانه‌ترین، امن‌ترین، ساده‌ترین درگاه پرداخت اینترنتی !
2. تذکر : برخی محصولات وب درس توسط گروه دبیران محترم ( که جهت رفاه حال دانش آموزان این محصولات را تهیه کرده اند ) مربوط به هر رشته درسی تهیه می شود و وب درس تنها هزینه های سرور و طراحی و سئوی خود را دریافت میکند و هیچگونه مبلغ یا استفاده ای به دبیران تعلق نمی گیرد .

9000 تومان

  

 

مشاوره

چگونه می توانیم واژگان و مفاهیم ذهنی خود را پرورش دهیم .این مطلب را میتوان با نموداری از چند درس مانند زبان و عربی ،ریاضی ودیگر دروس رسم نمود و معدل آزمون های گذشته را بسنجید بعد از این دایره اطلاعات خود را در هر موضوع درسی بالاتر ببرید و دوباره همین سنجش را داشته باشید تا دقیقا رشد مفاهیم را مشاهده کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

hit
counter
بستن