عضویت در سایت        ورود به پنل کاربری

پکیج ریاضی دهم | آموزش و تست

بدون دیدگاه

پکیج ریاضی دهم

سلام! بی درنگ بریم سر اصل مطلب ! همانطوری که خودتون هم میدونید امروزه شبکه های اموزشی سعی می کنند در امر اموزش از تمامی امکانات نوین اموزشی استفاده کنند.معمولا در این امر از پاور پوینت ها و فیلم های اموزشی وکتاب های الکترونیکی ونرم افزار های متفاوت استفاده می کنند.امروز ما برای شما محصولی را اریه داده ایم ( پکیج ریاضی دهم )  که تمامی این امکانات را به صورت یکجا و اما با حفظ کلیت در اختیار شما قرار می دهد.این پکیج اموزشی ابتدا هر کدام از فصول ریاضی پایه دهم را با استفاده از فیلم های اموزشی خود به شما تدریس میکند پس از ان با حل تعدادی مثال کاربردی شیوه ی استفاده از مفاهیم تدریس شده را در حل مسایل به شما اموزش می دهد. سپس شما وارد مرحله ی ازمون می شوید و در مدت زمان مشخص شده یک ازمون چهارگزینه ای که سوالاتی شبیه به ازمون سراری (کنکور) دارد از شما گرفته می شود.خب بابا دیگه چی میخواید الان شما میتونید غیر از دست یافتن به نمره ی 20در امتحاناتتون درصد بسیار قابل قبولی در ازمون های این پکیج و همچنین قلم چی و گاج و…کسب کنید.

سر فصل های پکیج ریاضی دهم (به همراه یادگیری نیمی از مطالب سال بعد) :

 •  الگو ها و دنباله ها ( 5 آزمون جامع تستی + 40 پرسش و پاسخ )
 •  تابع ( 4 آزمون جامع تستی + 40 پرسش و پاسخ )
 •  توابع خاص – نامعادله و تعیین علامت( 4 آزمون جامع تستی + 40 پرسش و پاسخ )
 •  توابع نمایی و لگاریتمی ( 4 آزمون جامع تستی + 40 پرسش و پاسخ )
 •  مثلثات ( معادلات مثلثاتی و … ) ( 4 آزمون جامع تستی + 40 پرسش و پاسخ )
 •  ماتریس ( 2 آزمون جامع تستی+ 40 پرسش و پاسخ )
 •  ترکیبات ( 2 آزمون جامع تستی+ 40 پرسش و پاسخ )

تا یادم نرفته بگم ای پکیج از هرمبحث چند تا ازمون داره نه یکی!

در ضمن دبیران گرامی هم می توانند با استفاده از امکاناتی که امروزه در اکثر مدارس ارایه شده از این پکیج در امر اموزش بهره ببرند و از اموزش به سبک نوین و چند رسانه ای لذت ببرند.

در پایان هم شما با یک ازمون جامع برخورد خواهید کرد که کل دانایی شما در درس ریاضی دهم  را می سنجد .

در ادامه به چند تصویر از پکیج توجه کنید.

درضمن جا داره که همین جا شما را با محصول گام به گام ریاضی دهم هم اشنا کنم که شامل حل تشریحی تمامی تمرینات  کتاب ریاضی پایه دهم میشود و شما می توانید شک وتردید های خودتون رو در مسایل کتاب با استفاده از این کتاب الکترونیکی برطرف نمایید.

 

قیمت : 19000 تومان

پکیج ریاضی دهم
کليک جهت خريد کالا ، به منظور پذيرش قوانين و مقررات سايت مي باشد .

 

چجوری از وب درس خرید کنیم ؟

به سریع ترین و راحت ترین روش ممکن ! آموزش ویدیویی هم این زیر داریم ، اول روی دکمه پرداخت کلیک میکنین بعد مشخصاتتون رو وارد میکنین و به صفحه پرداخت منتقل میشین ، بعد از پرداخت یه راست میرین تو صفحه دانلود پکیج ریاضی دهم ! برای اینکه خیالتون راحت باشه ما فایل رو به ایمیل شما هم همون لحظه ارسال میکنیم .

 

 • نویسنده
  Mehran Yousefi
 • تعداد بازدید
  787 views
0دیدگاه فرستاده شده است.
شما هم دیدگاه خود را بنویسید
نوشته‌های ویژه
اخبار ویژه