سخن مدیر:

پاورپوینت درس سوم زبان دهم | The Value of Knowledge

دسته‌بندی:
بدون دیدگاه

سلام ، نپرسین چرا ولی باید خیلی دربارش توضیح بدیم ! در مطلب قبلی پاورپوینت درس دوم زبان دهم رو برای شما قرار داده بودیم ، در این مطلب پاورپوینت درس سوم زبان دهم رو گزاشتیم ، عنوان این درس The Value Of knowledge هست به معنی ” جایگاه و ارزش علم و دانش ” .

پاورپوینت درس سوم زبان دهم چجوریه ؟

این پاورپوینت تمامی مباحث درس را پوشش میدهد ، طراحی آن طبق استاندارد های کتاب است به طوری که هم برای دانش آموزان و هم برای دبیران قابل استفاده است . فونت Century ظاهر فوق العاده ای رو به این پاورپوینت بخشیده که باید ببینین و تعریف کنین ! طراحی شده توسط تیم وب درس | تعداد صفحات : 28 صفحه

آیا پاورپوینت درس سوم زبان دهم قابل ویرایش است ؟

بله ! کاملا ! میتوانید در آن تغییرات ایجاد کنید و به دبیر خود ارائه دهید . اما فروش آن یا نشر آن در کانال ها و سایت ها غیر مجاز است و توسط پلیس فتا پیگیری می شود . ما به شما کاربر عزیز اعتماد داریم !

برخی مباحث این درس :

از اول تا آخر ! ابتدا چند لغت مهم و تصویر برای آشنایی با فضای درس برای شما آورده شده GET READY یکم که جلو بریم میرسیم به Conversation که باید اون رو بلد باشید و لغات جدیدشو حفظ کنید ، بعد هم یه سری دیگه لغت و دیکشنری تصویری و توضیحی و بعد هم متن READING و گرامر !

فرایند خرید از وب درس چگونه است ؟

ابتدا مشخصات خود را وارد کرده و سپس به درگاه پرداخت اتصال یابید ! پس از وارد کردن اطلاعات شما در سایت بانک و پرداخت هزینه ، به صفحه دانلود منتقل خواهید شد ! همچنین لینک دانلود به ایمیل شما نیز ارسال میشود ( یعنی کمتر از یک دقیقه گام به گام ریاضی دهمو دریافت کن ! ) پرداخت شما توسط شرکت زرین پال کاملا تضمین میشود . قیمت : 3000 تومان

 

  • نویسنده
    nrpwebdars75_webdars
  • تعداد بازدید
    232 views
0دیدگاه فرستاده شده است.
شما هم دیدگاه خود را بنویسید
نوشته‌های ویژه
اخبار ویژه