عضویت در سایت        ورود به پنل کاربری

پاسخ تمرینات فصل 5 ریاضی دهم (تابع)

بدون دیدگاه

سلام به کاربران خاص خودمون ! درسا خوب پیش میره !؟ ما هیچ وقت ازتون غافل نمیشیم و همیشه یه محصولی برای عرضه و راحت کردن کار شما داریم ! در این مطلب پاسخ تمرینات فصل 5 ریاضی دهم یا همون گام به گام فصل پنجم ریاضی دهم رو براتون گزاشتیم … خب ! بریم یکم بیشتر باهاش آشنا بشیم !

میدونین که دیگه درس خوندن امروزا فرق کرده ! اکثر دانش آموزا و حتی معلما با PDF درس میخونن و تدریس میکنن ، از جمله خود من ! ما هم گفتیم به این قانون جدید آموزش استاندارد پایبند باشیم و براتون پاسخ تمرینات فصل 5 ریاضی دهم رو توی یه فایل پی دی اف براتون بزاریم !

پاسخ تمرینات فصل 5 ریاضی دهم شامل چیه ؟

در این فایل ما پاسخ تشریحی تک تک تمرینات این فصل رو قرار دادیم ، تمرینات و رسم توابعش خیلی زیاد بود و حسابی خستمون کرد ! اینم بهتون بگیم که توابع با نرم افزار پیشرفته مهندسی MATHLAB رسم شدن و کاملا دقیق و مهندسی شده هستن ، پاسخ ها هم کاملا تشریحی که خوب متوجه بشین چی به چیه !

نمونه تصویر از پاسخ تمرینات فصل 5 ریاضی دهم :

پاسخ تمرینات فصل 5 ریاضی دهم

در قسمت پایین میتوانید این گام به گام رو با قیمت 2000 تومان تهیه کنین ! شاید بپرسید که ایا میتوانیم به پرداخت آنلاین شما اعتماد کنیم ؟ توجه داشته باشید که تا کنون بیش از 1000 خرید اینترنتی از سایت های ما صورت گرفته و 100 درصد خرید های این سایت به صورت موفقیت آمیز و با رضایت کامل مشتریان صورت گرفته است ، همچنین شرکت زرین پال ، امنیت خرید را تضمین مینماید . خب ! یبار دیگه هر چی این گام به گام داره براتون لیست میکنیم و میگیم که چی میخواید بخرید :

  • پاسخ تشریحی تمرینات فصل پنجم ریاضی دهم
  • فرمت فایل PDF ( استاندارد آموزش الکترونیک )
  • رسم کامل و دقیق نمودار ها و توابع با نرم افزار MathLab

بهترین راه ارتباط با ما در صورت سوال یا بروز مشکل : نظرات سایت ، فرم تماس با ما ، ارسال ایمیل به Mehranyousefi80@mailfa.com

 

این فایل به صفحه زیر انتقال یافت ، برای دانلود به لینک زیر مراجعه کنید :

گام به گام ریاضی دهم

 

 

  • نویسنده
    Mehran Yousefi
  • تعداد بازدید
    1,636 views
0دیدگاه فرستاده شده است.
شما هم دیدگاه خود را بنویسید
نوشته‌های ویژه
اخبار ویژه