سخن مدیر:

حل تمرین های فصل سوم فیزیک دهم | تجربی و ریاضی

بدون دیدگاه

خب حل پاسخ های فصل دوم فیزیک دهم رو براتون گزاشتیم ! وقتش رسیده فصل سوم رو شروع کنید ! در این مطلب حل تمرین های فصل سوم فیزیک دهم رو برای کاربران وب درس قرار دادیم . حل تمرین های فصل سوم فیزیک دهم یا همون گام به گام فصل سوم فیزیک دهم این درس رو زیر و رو کرده و پاسخ هر چی تمرین و فعالیت از اول فصل گرفته تا آخر فصل برای شما داره !

فصل سوم فیزیک دهم با عنوان فشار و ویژگی های مواد ارائه شده ، این فصل مباحث مهمی دارد که حداقل 2 یا 3 تست از آن در کنکور سراسری رشته تجربی و رشته ریاضی مطرح می شود ، به همین خاطر بهتون پیشنهاد میکنیم این فصل رو جدی بخونین ! تشریحی یاد بگیرین تا بعد برین سراغ تست و خوب تمرین کنین تا وقتی با سوالات کنکور در میدان جنگ سرشاخ شدید به راحتی از پس طراح سوال بر بیاید .

برخی مباحث این فصل : فشار ، انواع حالات مواد ، فاصله بین مولکول ها در مواد جامد مایع گاز و … ، اصل برنولی ، ارشمیدوس و …

حل تمرین های فصل سوم فیزیک دهم چگونه است ؟

خیلی کامل و جامع ! پاسخ تمامی تمرینات و فعالیت ها و پرسش های اول فصل گرفته تا آخر فصل در قالب یک فایل PDF که توسط تیم وب درس آماده شده برای شما قرار دادیم !

همانطور که مشاهده میکنید پاسخ تمرین ها همراه با شکل های کتاب ارائه شده که باعث یادگیری بهتر شما می شود ، همچنین توضیحات هر تمرین به صورت مفصل نوشته شده !

چرا PDF ؟

چون PDF بهترین و راحت ترین راه برای درس خوندن مجازی هست ! همچنین سریع ترین راه ! در ضمن ! همیشه به شما میگیم ! متفاوت باشین ! با بقیه فرق داشته باشید ! شیوه درس خوندن دیگه خیلی متفاوت شده و تکنیک های جدیدی ارائه شدن که زندگی آسون تر بشه ! همچنین درس خوندن !

فرایند خرید از وب درس چگونه است ؟

ابتدا مشخصات خود را وارد کرده و سپس به درگاه پرداخت اتصال یابید ! پس از وارد کردن اطلاعات شما در سایت بانک و پرداخت هزینه ، به صفحه دانلود منتقل خواهید شد ! همچنین لینک دانلود به ایمیل شما نیز ارسال میشود ( یعنی کمتر از یک دقیقه گام به گام ریاضی دهمو دریافت کن ! ) پرداخت شما توسط شرکت زرین پال کاملا تضمین میشود .قیمت :3000تومان

 

 

  • نویسنده
    nrpwebdars75_webdars
  • تعداد بازدید
    221 views
0دیدگاه فرستاده شده است.
شما هم دیدگاه خود را بنویسید
نوشته‌های ویژه
اخبار ویژه