عضویت در سایت        ورود به پنل کاربری

جزوه فصل سوم فیزیک دهم ( رشته تجربی و ریاضی )

بدون دیدگاه

 

سلام عرض میکنم به کاربران وب درس ! پیشنهاد میکنم این توضیحاتو خوب بخونین ! اگه دنبال یه جزوه خوب و کاربردی که از ریز به ریز متن کتاب برای جزوه فصل سوم فیزیک دهم نکته در آورده و به همراه نمونه سوال مبحث به مبحث و جزوه فصل سوم فیزیک دهم هست می گردید درست اومدید ! وب درس یه همیچین جزوه ای برای شما اماده کرده که بتونین بعد از خوندن کتاب ! بازم تاکید میکنیم اول کتابو خوب بخونین ! بعد از خوندن فصل سوم فیزیک دهم و مرور این جزوه و حل سوالاتش این فصل رو فول فول بشین !

راستی اگه گام به گام فصل سوم فیزیک دهم رو هم میخواین اینجا کلیک کنین

جزوه فصل سوم فیزیک دهم و نمونه سوال هاش چجوریه ؟

اگه دقت کرده باشین فصل سوم فیزیک دهم دارای هشت موضوع هست ! حالات ماده – پلاسما و نانو – نیرو های بین مولکولی و حرکت براونی – فشار در شاره ها – فشارسنج توریچلی – فشار سنج یا مانومتر – اصل ارشمیدوس – اصل برنولی !

جزوه فصل سوم فیزیک دهم هم بر همین اساس دارای هشت موضوع هست و اومده از تک تک موضوعات نکته در اورده و در پایان نکات هر موضوع 3 یا 4 تا سوال شاید هم بیشتر ! به همراه حل اونا اورده !

توضیحاتی از مباحث فصل سوم فیزیک دهم !

در این قسمت میخوایم یه چند تا پاراگراف در مورد مباحث درس و نمونه از جزوه فصل سوم فیزیک دهم  بنویسیم تا یکم بیشتر با جزوه فصل سوم فیزیک دهم  آشنا بشین خب مبحث مورد انتخاب ما اصل برنولی هست ! چند تا جمله از جزوه رو اینجا براتون نوشتیم :

اصل برنولی : برای شاره ای که به طور لایه ای و در امتداد افق حرکت میکند در مسیر حرکت شاره فشار با افزایش تندی کاهش می یابد . جریان پایا : به جریانی که تندی همه ذراتی که از یک نقطه میگذرند ثابت باشد جریان پایا میگویند . فرضیات اصل بنولی : در اصل برنولی فرض میکنیم شاره تراکم ناپذیر است ، هنگام حرکت شاره اصطکاک وجود ندارد ، حرکت شاره پایا است و متلاطم نیست .

جزوه فصل سوم فیزیک دهم

نمونه سوال : نیروی بالابری در هوا پیما چگونه ایجاد می شود ؟

پاسخ : طراحی بال به گونه ای است که تندی هوا در بالای بال بیشتر از پایین بال است چون مسیر طولانی تری را طی میکند پس فشار هوای بالای بال کمتر از فشار هوا در پایین بال است و نیروی خالصی به نام نیروی بالابری در هوا پیما ایجاد خواهد شد .اینها فقط بخشی از توضیح جزوه در مورد اصل برنولی بود ….

نحوه خرید جزوه فصل سوم فیزیک دهم چگونه است ؟

به سریع ترین و راحت ترین روش ممکن ! آموزش ویدیویی هم این زیر داریم ، اول روی دکمه پرداخت کلیک میکنین بعد مشخصاتتون رو وارد میکنین و به صفحه پرداخت منتقل میشین ، بعد از پرداخت یه راست میرین تو صفحه دانلود جزوه فصل سوم فیزیک دهم ! برای اینکه خیالتون راحت باشه ما فایل رو به ایمیل شما هم همون لحظه ارسال میکنیم . تو ویدیو ببینید ، قیمت جزوه فصل سوم فیزیک دهم  : 3000 تومان

کليک جهت خريد کالا ، به منظور پذيرش قوانين و مقررات سايت مي باشد .

پاورپوینت فصل 4 زیست شناسی دهم رو اگه خواستین اینجا کلیک کنید

  • نویسنده
    Mehran Yousefi
  • تعداد بازدید
    5,277 views
0دیدگاه فرستاده شده است.
شما هم دیدگاه خود را بنویسید
نوشته‌های ویژه
اخبار ویژه